Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek így terhes?

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
28 éves egészséges nő vagyok, eddig szinte órát lehetett állítani a menstruációmhoz, mindig napra pontosan megjött. Most január 30.-a van, és január 9.-én kellett volna megjönnie !!!! Múlt szombat reggel, és előtte egy héttel (szintén szombat reggel) csináltam terhességi tesztet, mindkettő negatív lett. Nem szedek tablettát, és óvszert sem használunk a párommal, mindig "vigyázunk". Ez kb. 6 éve így megy...soha semmi "probléma" nem volt :) Elméletileg most sem lehetne, mert nem élvezett belém. Kb. 2 hónapja eléggé stresszes életet élek...ez lehet rám ekkora hatással ? Késhet ennyit emiatt ? Semmi különöset nem tapasztalok magamon egyébként...volt 1-2 nap, amikor úgy éreztem meg fog jönni, aztán mégsem jött. Utána rá pár napra olyan fura feszülős érzést éreztem...nem is tudom megfogalmazni/mihez hasonlítani. Ha terhes lennék a tesztnek már mutatnia kellene szerintem.

2015. jan. 30. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz. a kiveszem módszer nem védekezés, ennyi idősen ezt már tudnod kéne.
2015. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jéézusom...
2015. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy nem védekezés, de hosszú évekig bevált.
2015. jan. 30. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
hát most meg lehet, hogy nem
2015. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el 2 héten belül nőgyógyászhoz. A stressztől inkább előbb jönne meg, nem késne. Nincs hányingered bármit eszel? Kicsit sem érzed keménynek a hasad?
2015. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!