Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem sokára 17 leszek, és...

Nem sokára 17 leszek, és előbb utóbb el kell majd mennem nőgyógyászhoz. De félek nagyon és szégyenlős is vagyok! Segítsség, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlős vagyok már amiatt is, hogy nem vagyok átlagos testalkatú, van egy kis felesleg rajtam... Nem rég feküdtem le a párommal először, és nekem ez volt az első, neki nem. De még az is nehezen sikerült, persze utána nagyon jó volt, de nagyon féltem. De nem ez a lényeg.

Hanem az, hogy férfi nőgyógyászhoz nem akarok menni, mert kizárt, hogy megmutassam neki magam, még ha ez nála teljesen normális is. Egri vagyok, mondjuk még nem nagyon néztem szét, de hol vannak jó nő nemű nőgyógyászok?

Egyébként ha még szűz lennék, akkor is el kéne mennem, vagy akkor nem?



2015. jan. 30. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szüz lennél, akkor ráérne 22,23 évesen elmenni az első szűrésre.

Keress egy női orvost, vegyél nagy levegőt, aztán nosza neki...

2015. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem édesanyáddal beszélgess erről. De az orvost nem az fogja érdekelni, hogy Adriana Lima-féle alkatod van-e, vagy nincs. :)
2015. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egerben rendel Mikó Gabriella,érdeklődj róla!
2015. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is nagyon féltem, ráadásul férfi dokihoz mentem (viszont tudtam hogy jó orvos, anyából ő szedte ki az öcsémet), féltem is, de most gondolj bele. Milyen elképesztően undorító fertőzött/mosdatlan emberek mennek be oda. Szerintem ahhoz képest amit a doki látott te egy rutin eset vagy. Ha félsz hogy félpucéran kell mászkálnod, menj szoknyában, azt nem kell levenned. Alapból elég fájós vagyok ott lent, ha a barátommal lefekszünk nagyon óvatosan kell kezdenie hogy ne fájjon de a vizsgálat alatt csak egy kis nyomást éreztem. Sokat segített hogy a doki nagyon kedves volt (NE menj a kórházba, a magándoki drága de megéri) és a végén már a különböző alternatív divatstílusokról beszélgettünk :D
2015. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mindenképpen női orvoshoz menj első alkalommal, mert azért könnyebb elötte pucérkodnod mint egy férfi elött.
2015. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Ne legyél már suta! A férfiak sokkal jobbak! Egy nő durva és elég szemét tud lenni. Majd megtapasztalod!
2015. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Azért, mert Te esetleg találkoztál nem kedves, durva nő nemű nőgyógyásszal, még ne általánosíts! Én is találkoztam már nőben és férfiben is durvával, ahogy mind a 2 nemből tapasztaltam már kedvességet és gyengéden vizsgálást is. Nekem speciál nő nemű nőgyógyászom van, és semmi pénzért le nem cserélném. De ettől még nem mondom azt, hogy a férfiak pocsékok. Ízlések és pofonok.

2015. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szemérmességen túl, nem igazán lehet vitatkozni azon, hogy egy másik nővel csak könnyebb közös nevezőt találni a "női" dolgok megbeszélésére mint egy férfival.
2015. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!