Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány évesen mentetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen mentetek először nőgyógyászhoz? Nem volt kínos? Én félek elmenni meg szégyenlős is vagyok.

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 23:30
 1/7 anonim válasza:
Én 15 évesen. De, kínos volt és a mai napig az. De ha szükség van rá, akkor menj el, le kell győzni a szégyenlősségedet.
2013. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még soha nem voltam, de tervezem. 18/l
2013. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, és soha nem voltam:S ideje lenne csak félek.
2013. febr. 14. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:

mitől félsz? minden nap ezt csinálja napi sok nővel. elmész, felfekszel, megnéz, mehetsz

mint a zöldságesnél, ugyanaz, csak ott a zöldséges egész nap zöldségeket néz

nem nagy cucc

2013. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, menjetek el!

Nincs benne semmi. Nem kifejezetten kellemes, de tapintatosak szoktak lenni és nagyon jót tesztek az egészségeteknek, ha valaki időnként csekkolja, hogy minden oké.


Ha van olyan kapcsolatotok, kérjétek meg anyátokat, hogy menjen veletek. Én férfi létemre kísértem már el a páromat a nőgyógyászához.

2013. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minek kell ezt túlreagálni?! A nőgyógyász annyi puncit lát,mint a zöldéges répát...Nem fogja meglepni semmi. Amúgy inkább menjetek el évente egyszer rákszűrésre,mert úgy jártok,mint édesanyám . Előrehaladott méhnyakrákot diagnosztizáltak nála 3 éve...Nem kívánom senkinek!
2013. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze, hogy szégyenlősek vagyunk, ez nem kérdés, ugyanis nem egy átlagos helyzet. Azonban egyre-másra látom a félrevezető vigasztalásokat - teljesen másfelől kell megközelíteni a kérdést. Egy nőnek, értse már meg mindenki végre, hogy nem az a mérvadó, hogy a nőgyógyász milyen, mennyi, mekkora vaginát látott már életében. Ha valaki szégyenlős, nem ez érdekli. Kit érdekel? Ez az orvos szemszögéből való megközelítés. Az érintett nőnek az a nagyon ciki, hogy abban a szituációban Ő VAN, OTT ÉS AKKOR. Ebben a helyzetben ezt érzi mindenki. Hogy az ő teste van ott és akkor kiterítve, kipellengérezve. A vizsgálandó személyt NEM ÉRDEKLI, HOGY AZ ORVOS HÁNYADIK NŐT LÁTJA TELJESEN KITÁRULKOZVA! Ez az orvos szégyenlősségéhez tartozhat az, mikor például élete első vizsgálatához készül, élesben. Esetleg. A páciens szemszögéből a saját maga helyzete a kínos. Nem mindenki tudja ezen magát túltenni. Nekem elég furcsán hangzik, mikor jön itt mindenki azzal, hogy az orvos mennyi mindent látott már életében. Nem ez a lényeges, mint írtam.
2018. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!