Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan küzdhetném le a menstru...

Hogyan küzdhetném le a menstruációtól való félelmemet?

Figyelt kérdés
1 éve meg van,azt olvastam hogy még simán várhatok 1 évet a nőgyógyászattal.. nagyon rendszerezetlenül jön meg és sírhatnékom van,ha megjön... hogyan küzdhetném le a félelmemet?

2015. febr. 1. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez fura. Miért félsz tőle?
2015. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
28%
Gondolj bele, hogy semmi értelme sincs a félelmednek! ;)Ha megjön, akkor megjön 1-2 napig tart csak és nincs más dolgod, csak egy kicsit jobban kell figyelni a tisztaságodra. :))) Fel a fejjel, hiszen minden nőnek van ez. :DD
2015. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mindenki másképp éli meg ezt. Van aki úgy várja az első menzeszt, mint a messiást, másoknál csak úgy megtörténik, vagy épp mint te félnek tőle, vagy undorodnak. Én magam 14 évesen kezdtem, és nagyon vártam már, hogy nagylány legyek :) Amolyan ünnep féleség volt nekem. Legszívesebben kikiabáltam volna.. :D Persze csak az első mesi volt ekkora boldogság. Aztán volt teher, volt, hogy szinte észre sem vettem, volt kellemetlen, de megszoktam. Az élet része...


Gondolj inkább egy kicsit pozitívan erre, hiszen nagylány vagy.

Más kultúrákban ekkor a lányokat lefátyolozzák, mert már "felnőtt nőnek tekintik" (bár lehet, hogy csak 9 éves) és/vagy már férjhez adják, és gyerekeket szülnek mert már "felnőttek".

Természetesen ellenzem, hiszen szerencsére Magyar vagyok, és kegyetlen világ az, de azoknak a lányoknak van mitől félniük, neked nincs :)


Légy rá büszke :)

2015. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12 éves...
2015. febr. 2. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!