Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerdán lesz, lenne epeműtétem...

Szerdán lesz, lenne epeműtétem. Kiveszik az epehólyagot. Ma reggel viszont megjött a menstruációm. Így is megműtenek? Befolyásol ez valamit?

Figyelt kérdés
A dokimat még nem értem el.
2008. nov. 17. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia,nem tudom most hogy van,de 2003-ban nekem nem csinálták meg mert menstruáltam.megvárták még elmúlik.
2008. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen műtétet nem végeznek menstruáló nőn.Nekem 2001-ben volt epeműtétem.
2008. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most volt epeműtétem, már az időpont kiválasztásakor tudtam, és jeleztem a sebésznek, hogy menstruálni fogok. Elintézte annyival a dolgot, hogy: "Tampont kell felrakni". Aztán meg is volt a műtét, nagyobb gond nélkül, menzesz 3. napján, tamponnal. Mivel a műtét után véralvadásgátlót kellett kapni pár napig, picit talán lassabban múlt el, de nem okozott gondot. Szerintem orvosa válogatja. Az altatóorvosnak is jelezni kellett, de az sem csinált belőle gondot.
2011. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halasszátok el
2016. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!