Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar megöregedni, napi...

Nem akar megöregedni, napi 1-3 szál cigi?

Figyelt kérdés
Ez gyakori a nőknél, hogy a barátnőm nem akar 60-70 éves lenni, mert csak csúnya lesz, és unalmas lesz az élete? Ezért nem zavarja, hogy naponta 1-3 sárga multit elszív, mivel úgysem akar sokáig élni?
2015. febr. 5. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a korával lesz gond, a teste korábban is eloregedhet az embernek drogtól, alkoholtol, apolatansagtol stb.
2015. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A cigitől még hamarabb megöregszik mint 60 év, ráncos és ronda lesz a bőre.

Nem normális ha valaki fiatalon már így gondolkodik, nagyon sok 60-70 éves élete nem unalmas, ha mégis az, arról csak ő tehet.

2015. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom neki, de nem érti meg.
2015. febr. 5. 09:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan rosszul esik, hogy pl. én szeretnék sokáig élni, ha már azért küzdök jelenleg, hogy öreg koromban lazítani tudjak, akkor milyen lenne a lazítás, ha ő nincs mellettem? Olyan mintha ő nem is akarna minél tovább velem lenni, hanem ő csak nem akar megöregedni.
2015. febr. 5. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:

08:58

Vagy a rakás betegsége, ami vagy korával jár, vagy a szakmája miatt korábban jönnek elő.


Elhiszem, hogy félted, de sajnos joga van pusztítania a saját testét.

Sok dologban én is úgy gondolkozom, hogy inkább ma legyen meg az örömöm, mert nincs rá biztosíték, hogy 70 évig élek, és akkor már úgysem tudom megtenni. (Pl veszélyes sportok), de ez a tudatos önkárosítás nekem is fura. Mindenesetre a barátnőd, tehát vagy tovább próbálkozol meggyőzni, arról, hogy milyen drágán teszi tönkre magát, vagy elfogadod, hogy ő ilyen.

2015. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak még az is fura, hogy csak a közeli családtagok közül háromnak is tüdőrákja volt (és belehalt), vagy van.
2015. febr. 5. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!