Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy ismerősöm gyakran panaszko...

Egy ismerősöm gyakran panaszkodik, hogy akár egy szál cigarettától is képes szédülni kicsit, ha tüdőre veszi az egészet. Ez mitől lehet? Kicsit aggódom érte.

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán szív el néhány szálat, nem függő, egy hónapban legfeljebb 1 dobozra saccolná az elszívott mennyiséget, azt mondta tegnap, mikor megkérdeztem. Ő sem érti miért szédül tőle, mert nincs semmilyen eü. problémája, sem asthma, meg semmi. Mi okozhatja ezt szerintetek?
2012. jan. 21. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért szédül mert csak nagyon ritkán szív el néhány szálat, és aki ritkán cigizik annak a gyenge cigi ajánlottabb
2012. jan. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
oxigénhiány
2012. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, nincs ebben semmi :D én is azért kezdtem el kb cigizni, imádtam amikor beszédülök. Szépen lassan rá fog szokni, és elmúlik a szédülés (sajnos)
2012. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"Megnyugodtam", köszönöm a válaszokat! :) Azért titkon remélem, hogy rászokni nem fog, és még időben leteszi:S
2012. jan. 22. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!