Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy lány mindenkivel lefekszik aki szembe jön akár egy szál cigiér, akkor mindenki fújol rá mármint nők esetében?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy van egy lány aki mindenkivel lefekszik itt a mi környékünkön, de mindenki fujol rá én értem hogy ez a normális vagy általános vélemény az ilyen lányokról, de az igazi oka ez vagy inkább más pl féltékenység hogy pl neki milyen jó vagy ő megteheti mert fiatal és tényleg jól néz ki jó teste szép arca van?! Egy fiú vagy kihasználja az alkalmat vagy elzavarja hisz tudja hogy végigment már rajta majdnem mindenki akit ismer. 14 éves egyébként ami talán kiverhette a biztosítékot mindenkinél de főleg a nőknél, miért törődnek vele ha az anyja nem nevelte rendesen, miért nem a saját dolgukkal foglalkoznak?

2014. okt. 12. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mert az emberek nem tudnak megülni a seggükön, és a korral előrehaladva egyre pletykásabbak is lesznek


berki krisztián vasalt heréi, egy 14 éves ringyó, adócsaló győzike, bándi kata gyilkosa, olaszliszka, politika....

tökmindegy, csak legyen min csámcsogni és lehessen valakit gyűlölni


gyökér mind, ne foglalkozz velük:)

2014. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is ilyesmire gondoltam, persze ismerős egyből írt nekem hogy pedofília meg jön a rendőrség, csak azért mert két szót váltottam vele, ahol élek ez egy falu úgyhogy még rosszabb mintha város lenne.
2014. okt. 12. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:

az tény, hogy nemegészen normális a dolog.. kifejezetten ártalmas.. minden szempontból

de az ő élete! ha én úgy döntök, hogy drogos leszek, akkor annyi.. más aggódhat értem, de a "hülye drogos" véleményekre nem vagyok kíváncsi


szóval ha építő jellegűen közelítenék meg a dolgot (pl milyen mentális zavara van vagy mit próbál ellensúlyozni az állandó kufircolással) akkor azt mondom ok, szóljanak hozzá, de ha csak annyi, hogy "hah a ribandék" akkor azzal nem vagyunk előrébb

mindenki élje csak a maga életét! segíteni lehet, ártani tilos a másiknak!

2014. okt. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos a kamasz korban a legsebezhetőbb az ember. Az ilyen lányoknak általában nagyon komoly önértékelési problémájuk van. A társadalom alapjáraton elítéli ezt a viselkedésformát, ezért megbélyegzi az ilyen embert. Ami a lány önértékelésére bizonyos esetben negatívan hat,zárkózottabb lesz, felveszi a flegma stílust az emberekkel szemben. Mivel az ilyen lányok azt szeretnék, hogy rájuk felfigyeljenek, mivel másként nem tudják magukra vonni a figyelmet, csak a testi adottságukkal, ebből arra lehet következtetni, hogy sikertelenek. (Valószínűleg a tanulmányi eredményei is alá tudják támasztani) Valószínűleg gyerekkorában sem kapta meg a kellő figyelmet a szüleitől. A fiúk nem a hosszú távú kapcsolatot látják benne, hanem a könnyen kapható früskét. Sokszor a fiúkat nem feltétlenül a "tökéletes" külső vonzza, hanem a feléjük irányuló szexuális érdeklődés. Ez a magyarázata annak, hogy egyes csúnyácska lányokon is sokan átmennek. Egyesekből biztosan a féltékenység is beszél, mivel úgy gondolják nem véletlenül vonzó a lány sok fiú számára. Sokakat viszont csak a lány flegma viselkedése riaszt el, esetleg az "én vagyok valaki" beállása, ez által negatívumot vált ki az emberekből.
2016. aug. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!