Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszullét fogamzásgátlótól?

Rosszullét fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt fogamzásgátlótól migrénes rosszulléteim voltak. Egy esemény utáni tablettát is bevettem. Kivizsgáltak, abbahagytam a gyógyszer szedést, de szervi problémát nem találtak, csupán a hormonszintem volt magas a gyógyszertől. Kérdésem volna, hogy ha terhes leszek és emelkedik a prolactin szintem akkor is lehetnek rosszulléteim? Vagy ez csak a magas hormontartalmú tablettától volt?

2015. febr. 5. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, terhesség alatt is lehetsz rosszul! Én is nagyon rosszul voltam. Akkor is folyamatosan hányingerem volt és migréneim voltak, amikor fogamzásgátlót szedtem, eljesen mindegy, melyik fajtát, egyiket sem bírtam.
2015. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A terhességtől? Vagy neked terhességtől függetlenül is van migréned? Nekem amúgy nincs migrénem....
2015. febr. 6. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!