Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól lehetnek ezek a mellékhatások?

Figyelt kérdés

Most szedek először tablettát. Már bevettem hármat, de egyre rosszabbodik a közérzetem. Rosszul alszom, fáj a fejem (nyomást érzek), általánosan rossz a közérzetem, amit émelygés is követ. Illetve, a 3. napon vettem be a doki javaslatára, hogy ne legyen köztes vérzésem, és az első tabi után vér helyett már csak barnás folyásom volt (az első 3 napban rendesen megjött).

Valakinek esetleg voltak ilyen tapasztalatai?



2013. febr. 28. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen nekem is ilyen volt míg hozzá nem szoktam a tablettához ez el fog múlni a második levél szedésekor.
2013. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már eljátszottam a gondolattal, hogy abbahagyom, de bízom benne, hogy elmúlik.
2013. febr. 28. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Le van írva a betegtájékoztatóban, hogy mik lehetnek a mellékhatások. ENNYI.
2013. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából a tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, azt nem írja benne. Persze olvastam már betegtájékoztatót is. És, ha te el tudsz olvasni egy német betegtájékoztatót (mert, hogy ott tartózkodtam még, amikor felírták nekem) úgy, hogy teljesen megéred, akkor gratulálok.
2013. febr. 28. 11:14
 5/7 bensdorp ***** válasza:

A betegtájékoztató is a tapasztalatokat írja le, csak éppen statisztikailag sokkal értékelhetőbben, mint 1-2 hozzászóló egyéni tapasztalata. A betegtájékoztatóban ugyanis a mellékhatások előfordulási gyakoriság szerint vannak felsorolva, a gyógyszer több éves klinikai gyakorlatbeli alkalmazása során észlelt jelentkezések alapján.

Ha nem érted a német betegtájékoztatót, két megoldási lehetőséged is van:

- előveszel egy szótárat

- interneten megkeresed a magyar nyelvű betegtájékoztatót.

2013. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak, de a levél végén tartok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_.. :)

2013. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan émelyegtem és rosszul voltam a fogamzásgátlótól, pedig többfélét is próbáltam.
2015. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!