Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól tünetek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól tünetek vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Menstruációm előtt egy nappal együtt voltam a barátommal, elszakadt az óvszer, és belém élvezett. 1 nap után meg is jött. Egyébként a fogamzásgátlót is innentől terveztem szedni (életemben először). Felhívtam a nőgyógyászomat, hogy mit tegyek, kell-e 72 órás. Ő azt javasolta, hogy szerinte nem szükséges, ha már rendesen megjött. Szóval nem vettem be, és kezdtem szépen a tabikat. Már a hetediknél járok, de éjszaka néha elég intenzív rosszullétek gyötörnek, főleg, ha este, tabi után eszek. Ezen kívül kipattanásosodtam. Ez elvileg a fogamzásgátló mellékhatásai is lehetnek, de most azét eléggé félek, hogy mégis mi lehet. Szerintetek mikor érdemes tesztelni, mert a következő vérzésemig még 15 tabletta van :/

2013. márc. 4. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a mellékhatása. Hormonok a gyógyszerből okozhatják.
2013. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fogamzásgátló mellékhatásai. A terhességnem iylen korán nincs is tönete általában, ha van is nem ezek, hanem pre mens tünetek. (mell feszülés, has szurkálás) A hányingeres tünetek csak a 6 hét után szoktak jönni a legtöbb nőnél. Egyébként az aktus után 2 héttel mutathatja ki a teszt. Azért hogy megnyugodj csinálj egyet nyugodtan.
2013. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy ezek a tabletta mellékhatásai lehetnek inkább.Meg menstruáció előtt egy nappal nem valószínű hogy lett volna peteérésed.
2013. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!