Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg reggel, nagyon...

Ma jött meg reggel, nagyon nagyon görcsölök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs itthon görcsoldó, nem is bírok elmenni venni jelen pillanatban. Émelygek, hányingerem van, kis hőemelkedés is, ráz a hideg is. Tudnátok segíteni? Ittam egy nagy pohár meleg zöld teát, jobb lett kb. 10 percig, de újra előjönnek a görcsök egyre hevesebben.
2015. febr. 6. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia , sok , dióbél , rostos dolgok , kiwi , banán , méz , melasz , méhpempő . Ezek lazítanak és épülnek be gyorsan , csillapítanak is . A pirulák mérgek , lazító masszírozás vállakon még jó hatással van .
2015. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tegyel melegvizes palackot a hasadra, hatha az segit. Ha gorcsoldo nincs, vegyel be valamilyen fajdalomcsillapitot.(lehetoleg olyat, ami gyorsan hat) Remelem valamelyik segit :/ jobbulast
2015. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél be fájdalomcsillapítót, nem baj, ha nem görcsoldó.

Én a sok rostosat nem ajánlanám, mert azok megterhelik a beleket, úgyhogy nem lenne jó, ha még az is pluszban dolgozna benned.

Feküdj le, próbálj meg kinyújtózni, ne gubózódj össze, hogy ellazuljanak az izmok.

2015. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az ''aulin'' tabletta nagyon jó, legalábbis nekem segitett és mások is dicsérik.
2015. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aszpirin tartalmú tablettát vegyél be, mert az megszünteti a görcsödet. /A görcsöt okozó hormon ellen hat./
2015. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Algopirint vettem be+ ittam még egy bögre gyümölcsös teát kis citromlével, el is aludtam 10 körül:) Még jó, hogy ma itthon voltam. Délután elmentem és vettem cickafarkfű teát, hátha segít ez valamit.

2015. febr. 6. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!