Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 napja menstrálok és nem...

11 napja menstrálok és nem mulik el? Mi az oka? mit tehetek?

Figyelt kérdés
segítsetek kérlek.
2010. febr. 10. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
tényleg menj el orvoshoz, biztos, hogy nem fog benned turkálni (vérzés alatt amúgy sem szokott), max UH az meg nem fáj... meglátod meg fogsz könnyebbülni utána, most csak feleslegesen paráztatod magadat, nem érdemes... ha van vmi gebasz azt jobb minél hamarabb megtudni amíg lehet rajta segíteni és nem kell drasztikusabb beavatkozást végrehajtani! ne parázz!
2010. febr. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is így voltam 14 éves korom körül.Elmentem dokihoz és írt fel vérzéscsillapítót (nekem attól sem lett jobb) de lehet hogy neked használna.

Fogamzásgátlót is szettem de azzal is 7-9 napig tartott :(

Én 11 éves korom óta mensizek de még most sem állt be :( pedig már kivizsgáltak semmi bajom és mégis sokáig tart és gyakran megvan.

Szerintem menj orvoshoz,egy próbát megér

JOBBULÁST

22/L

2010. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Remelem mar jobban vagy,hat en nem vartam,hogy magatol muljon el mert mar a 9-10edik napon nagyon kimerult voltam miatta,es egyre szarabb kevem lett,ugyhogy ha megint elofordulna menj dokihoz,valoszinuleg nem vizsgal meg engem legalabbis nem vizsgalt meg!szioka
2010. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aranyom nyugodj meg,nekem 11 évesen jött meg,rendszeres volt a mensim,de mivel korán jött meg sokáig is tartott 13-14 napig is,8.-as korom végére csökkent le ez a szám és ált be 5-7 napra.Nincs bajod,azért nyugodtan meg kérdezheted a háziorvost is erről
2010. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szűz vagy nem nyúl hozzád csak kérdezget,mikor jött meg,rendszeres e,ha mégis megvizsgál akkor pálcikával kenetett vesz.
2010. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.már elmulott magátol.és doki nélkül.

de ha ujra előfordul egyből indulok a dokihoz.;)

2010. márc. 11. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!