Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogyan oldjátok meg?

Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Régebben volt bővebb folyásom, elmentem vele nőgyógyászhoz, mondta, hogy semmi próbléma nincsen, ez manapság már elég gyakori. Kaptam kúpot, amit használtam. Aztán vissza kellett mennem kezelésre, azt mondta minden rendben van, de azon ne lepődjek meg ha van egy kis folyásom az teljesen normális, és semmi baj nincs vele. Ilyenkor ti hogyan oldjátok meg a szexet a partneretekkel?

(mikor épp folyásotok van)



2015. febr. 10. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem annyi folyásom sosincs, hogy ez problémát okozna bármiben is. Menstruáció előtt szokott egy kis átlátszó folyásom lenni, amúgy szinte semmi.
2015. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem is értem a kérdést...

az lenne a baj, ha nem lenne semmilyen folyásod, mivel ez egy természetes folyamat

nem is értem, minek kaptál kúpot meg kezelést, ha nincs semmi bajod??

szexet hogyan oldom meg mikor épp van? tehát mindig? zuhanyzás előtte-utána

2015. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bővebb folyásom volt! azért kaptam kúpot
2015. febr. 10. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Vajon mire utalhatott az orvos, mikor azt mondta, hogy manapsag a bovebb folyas mar eleg gyakori? 10-20 eve nem volt normalis?
2015. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Nem viszket, csíp, fáj, nincs benne olyan baktérium, ami nem kéne, akkor a bővebb folyás normális.
2015. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bővebb hüvelyi folyás, amely tünetet nem okoz



A panaszokkal jelentkező páciensek egy részében csupán a hüvely normál flórája, vagy savas vegyhatása változik meg, bővebb váladékozást okozva.Ilyen esetekben egyéb kellemetlen tünet ( csípés, viszketés, égés,stb.) nincsen, pusztán a bővebb mennyiségű hüvelyváladék a panasz. Ezekben az esetekben a panaszok hátterében nem lehet kimutatni olyan mikroorganizmust a hüvelyben, ami egészséges nőknél ne lenne jelen, csupán azok száma, egymáshoz viszonyított aránya változik meg.


A kezelés lényege ezekben az esetekben a normál hüvelyflóra visszaállitása, amely az esetben döntő többségében tejsavat tartalmazó készitményekkel ( oldat, hüvelykúp, krém, irrigáló-hüvelyöbiltő oldatok) történik.

2015. febr. 10. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:

De gondot okoz a szexben?

Volt már folyásom, olyan lett a tisztasági betét rendesen, de konkrétan nem folyt belőlem. Szóval én sem értem.

Egyébként én szeretek megmosakodni előtte. És akkor biztosan nincs semmi kis folyás sem.


Szedsz egyébként fogamzásgátlót? Én amikor szedtem rengeteget jártam orvoshoz, állandóan folyásom volt. Miután abbahagytam, elmúlt ez a gond. (És sok más is, amit még okozott.)

2015. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen megoldani? A partnerem elég értelmes ahhoz, hogy felfogja, a nők jelentős részének van több-kevesebb folyása. Érdekes is lenne, ha tök száraz lenne a hüvely.
2015. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4-esnek:

Arra, hogy manapság a gyógyszer,- valamint az illatszerlobbi áldásosnak éppen nem nevezhető tevékenységének következtében tönkre silányult a hüvely természetes védelmi mechanizmusa.

2015. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom. Rengeteg helyen utánaolvastam már és ait itt leírtak sokan h szaga, színe nincs akkor semmi gond - ezt találtam én is.

A nőgyógyászomtól viszont idegbajt kapok, másodjára kezeltet drága cuccokkal. Kúp, gél... hetekig kínlódás. És viszaállt az eredeti. Most megint felírt valamit és nem mondta meg mire csak ködösít, de a partnert nem kell kezelni, amit nem értek mert ha fertőzésem lenne visszakapnám tőle.

Kezd az az érzésem lenni, hogy felfújja. Szerintem is normális ha nem okoz bajt.

2015. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!