Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel nőgyógyászhoz érdemes...

Ezzel nőgyógyászhoz érdemes fordulnom?

Figyelt kérdés

Több problémám is van.Az első,hogy szex közben látványosan megduzzadnak a kisajkaim.A nagyajkaimtól kb fel centire lóg ki,szóval abszolut nem látványos,de szexuális izgatás után olyan,mintha nekem is lógós szeméremajkaim lennének,2 centit simán kilóg..


A másik pedig az,hogy mostanában vettem észre magamon,kb 1-2 éve,hogy szőrösödik a mellbimbóm.Eleinte kevesebb volt,azokat ki is tépkedtem csipesszel,de az utóbbi években sűrűsödött és már kellemetlenül sok van.Hiába tépkedem ki van,amelyik benő,szúr.. Sotret nevű gyógyszert szedtem pattanásokra kb 1 éve már,ezen kívül nem is fogamzásgátlóztam az elmúlt 3 évben.

Ez hormonális probléma lesz ugye?Ha kapok erre gyógyszert megritkulhat vagy mivel tűntethetném el végleg,ha nem is az összeset,de legalább a felét? :(


2015. febr. 14. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első problémáddal szerintem simán fordulhatsz orvoshoz. Szerintem kérdezz rá egy szakembernél, mi lehet ez.

A második pedig szerintem igen, hormonális probléma lehet, ami ellen ugye nem sokat lehet tenni. Szerintem ennél is kérdezz utána a dokinál.

2015. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szex közben normális, ha megduzzadnak a szeméremajkak. Ezzel fölösleges foglalkozni. Élvezni kell a szexet, és kész, mással nem kell foglalkozni. Ha működik nálad a szex, van orgazmusod, akkor a többivel nem kell foglalkoznod. Lehet, hogy a Sotret nevű gyógyszer okozott nálad szőrösödési problémát. Mást nem tudsz tenni, csak azt, hogy rendszeresen kicsipeszeled a szőrszálakat. Esetleg megpróbálhatsz egy végleges szőrtelenítést, ha van elég pénzed rá. Vagy elmehetsz a bőrgyógyászatra, talán tudnak valami speciális krémet adni erre a problémára.
2015. febr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a fiús szőrösödés mellett esetleg a ciklusoddal is előfordulnak problémák, több pattanásod van a kelleténél (habár olvasom, hogy erre gyógyszert is szedsz, tehát nem biztos meg tudod állapítani), vagy netán híztál is az utóbbi időben, akkor érdemes lenne nőgyógyászt felkeresned egy ultrahang erejéig, mert lehet, hogy pcos okozza a tüneteket. Ha ez beigazolódik, endokrinológushoz szokták küldeni az ember lányát, aki a hormonháztartást átvizsgálva ad gyógyszert és tanácsot a helyzet javulása érdekében. A szőrösödés ebben az esetben ugyanis tesztoszteron hormon túltengése miatt alakulhat ki, ha helyreáll az egyensúly, megritkul az ilyesfajta szőrzet is.

A másik kérdésedre nem tudom, hogy nőgyógyászhoz kellene-e menned, gondolom, az izgalom hatására vérbőség alakul ki, és ezért duzzadnak akkorára. De persze, ha elmész nőgyógyászhoz, nyugodtan megkérdezheted. :)

2015. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!