Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha túl korán kezdek melltartót...

Ha túl korán kezdek melltartót hordani lesz valami baja a mellemnek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2008. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.
2008. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi baja.. csak esetleg ha túl későn kezded hordani..mert akkor lógóssá válhat
2008. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés...

Hallotam egy olyan dologról, hogy ha túl korán kezdik a melltartóviselést, akkor a mellet tartó szalagok nem edződnek meg, funkció hiányában elveszítik a rugalmasságukat, így a mell könnyebben megereszkedhet.

Ezzel ellentétben viszont azt is hallottam, hogy a melltartó használatával a szalagok nem tudnak megnyúlni, így nem lesznek a mellek lógosak.

... Most mi az igazság???

2008. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
63%
Ha kifejezetten baja nem is lehet a mellnek, de a méretének igen! Ugyanis, ha még növésben van, a melltartó gátolja benne, és úgymond leszorítja. Szóval én nem javaslom, ráérsz még vele.
2008. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
50%

2-vel előttem szólónak:

A melledben nincsenek szalagok,szalagok csak és kizárólag az ízületeidben vannak!

2008. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha valamit kell tartani akkor mär inkäbb edzed fekvötämasz fitnesz kardio stb

Ezzel elčred azt hogy ne kelljen hordani különben meg minek felvenni csak utba van nekünk fčrfiaknak

Kivčve este ha csak az van rajtad meg a tanga

2008. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem szóló:

Lehet,h nektek útban van,de sajna nem mindenkinek van olyan pici/formás melle,h ne legye szüksége melltartóra.Én pl kifejezetten kényelmesnek talol a sportmelltartókat.

Kérdező:

Csak akkor hordjál melltartót,ha kell.A mai divat szerint már az éppenhogy növekedni kezdő cicikre is tesznek egy szivacsrétegetm,h nagyobbnak tűnjön.

2008. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én 23 éves vagyok, melltartót szinte sosem hordtamm csak sportoláshoz. nincs nagy mellem, de nemis kicsi. nem lóg, még mindig feszes, remélem a későbbiekben is ígyfog maradni.
2008. aug. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
egyértelmű hogyha túl korán kezdessz melltartót hordani az izmok elsorvadnak és melltartó nélkül nem lesz ami megtartsa szóval lógni fog és ha lóg az nem szép látvány akkor pedig már örök életedre kell melltartót hordani..
2010. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!