Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a hüvelygomba? Milyenek...

Milyen a hüvelygomba? Milyenek a mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Már egy hete folyamatosan viszket és nem tudom hogy ez most mi? Ja és néha szoktam maszturbálni a zuhanyrózsával attól is lehet? Előre is köszönöm a válaszokat

2015. febr. 22. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Keres fel egy nőgyógyászt de gyorsan
2015. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha viszket gomba. Kend kremmel, az sokat segit. Lehet a zuhanyrozsatol, ezert en mindig leszoktam elotte tisztitani
2015. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na azért nem kell még orvoshoz rohannod, az sem biztos, hogy egyáltalán lenne valami bajod.Ha gombád van, akkor is vehetsz majd Canesten combit, ami néhány nap alatt meggyógyít, nagy valószínűséggel. Mennyi idős vagy?
2015. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Canesten combival/unoval kend. a rózsán lehettek bacik
2015. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Canesten, amíg eljutsz a dokihoz!

A hüvelygomba esetén, fehér darabos, illetve ha ismétlődőd akkor krémes, tejszerű hüvelyváladék is jelentkezik. Ennek a savassága okozza a viszketést. Égő érzés és fájdalom is párosulhat, illetve ha súlyos repedés is, hámsérülés is. De ez utóbbi már tényleg nagyon kezeletlen hüvelygomba.

Egyébként felszálló betegség, tehát komolyan kell venni, bárki bármit mond.

2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!