Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelygombám volt, a párom is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygombám volt, a párom is elkapta, őt mivel kezelhetem? N21

Figyelt kérdés
Sajnos ez nálam visszatérő fertőzés, pár hete voltam orvosnál, akkor is volt. Én kaptam kúpot és Canesten krémet, a krémmel esetleg kezelhetem a barátomat is?

2014. nov. 16. 20:14
 1/8 RRR ***** válasza:

igen

de

a

dokival beszélj,mert neki is kell szedni valami bogyót erre

2014. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gomba ellen szájon át?
2014. nov. 16. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, szoktak adni bogyót, amit neked is és a Párodnak is be kell venni, de enyhébb fertőzés esetén elegendő, ha Ő is keni magát Canesten krémmel. Te pedig ha meggyógyulsz, megelőzésként használhatsz borax glycerint. Én is ebbe a cipőbe vagyok amúgy.. :/
2014. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasznalj majd huvelyflora helyreallitot nekem a vitagyn c valt be de van sok fajta a fehernemuidet mosd at 60 fokon es cserelj agynemut is
2014. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja es meg lehet jot tenne a normaflore es szedj vitaminokat h erosodjon az immunrendszered
2014. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Es ga szedsz fogamzasgatlot lehet jot tenne ha egy par honapig abbahagynad
2014. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat! Igyekszem betartani. Hát igen sajnos szedek gyógyszert, gondoltam rá, hogy abba kellene hagyni, csak helyette találni nehéz lesz márt, mert óvszert nem akarunk, meg allergiás is vagyok rá, egy csomó dolog nem jöhet szóba a méhszájsebem miatt :S
2014. nov. 17. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ovszerek is tobbfele anyagbol keszulnek, lehet nem mindegyikre vagy allergias
2014. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!