Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelygomba kezelésére hallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygomba kezelésére hallottam hogy házilag lehet kezelni pl grapefruit-tal. Ezt hogy kell érteni? Megeszem vagy valami pakolásszerüt kell csinálni belőle?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

sehogy ne értsd. orvos.

Baj lesz belőle ha nem.

2014. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A francokat múlik attól el!

Csakis orvos tud ezen segíteni.

2014. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már voltam és nem segített egyik krém se meg a kúp se :)
2014. nov. 5. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazad van lehet
2014. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
2014. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor adott volna gyógyszert...
2014. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sok fokhagymát kell enni! de komolyan, meg én kúpot is használtam és rendbejöttem.
2014. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már én is jártam így. Ha nem segített semmi, akkor még egy próba marad: veszel hüvely irrigátort, hozzá jódtablettákat és laktózt. Kezded a jóddal, három napig napi három irrigálás, majd pár alkalommal a laktózzal. Dm-ben lehet kapni. De érdemes lenne előtte visszamenni az orvoshoz hogy nem használt, írjon mást, én is jártam így. Szintén érdemes gyógyszert íratni rá, és csinálni egy candida diétát. Semmit ne egyél három hónapig amiben cukor vagy élesztő van. Nem jó etetni a candida gombát....
2014. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!