Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyek a legjobb vény nélkül...

Melyek a legjobb vény nélkül kapható hüvelygomba elleni krémek/kúpok stb?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Többször próbálkoztam vény nélküliekkel, de nekem igazán nem jöttek be. Nagyon drágák, főleg ha nem elég egy csomag. Talán ha még nagyon kezdetleges a hüvelygomba akkor használ, de ugye soha nem tudhatjuk hogy nem marad e valami vissza. Szóval egy ideig én is próbáltam magamat gyógyítani jó sokba is került, az orvosom csak heti 1x rendelt így nem tudtam megvárni így vettem mindig valami vény nélkülit. Most orvost váltottam aki minden nap rendelt. Pénteken kijött a hüvelygombám vettem canesten kúpot 1 szemes volt csak a gyógyszertárban 3500 Ft- ért, és szinte semmit nem használt. Hétfőn elmentem az orvoshoz 1100 ft- ért írt 12 db hüvelytablettát. 1 hét múlva visszamentem, még mindig látott valamennyi gombát, de én már nem éreztem tüneteket, azt hittem gyógyult vagyok, akkor írt fel egy másikat szintén 12 db-2700 ft ért, hogy használjam el az egészet.Szóval én többet nem kínlódom a vény nélküli szerekkel.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak használtam canesten, és gynoxin hüvelykúpot. Ezek akkor érzetre segítettek, de hogy ténylegesen elpusztított e mindent azt nem tudhatom. Valószínűleg nem, ha utána megint úgy jártam.

2015. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!