Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek cysta, kérlek...

Petefészek cysta, kérlek írjátok le a véleményeteket?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és 2011-ben volt egy petefészek cystám amit azonnal el is távolítottak,mert rettentően begörcsöltem hánytam lázas voltam és állni sem bírtam.A cystám a petefészkem körül volt és be is volt vérezve a petefészkem.A műtétet követően rettentően legyengültem,mindent elkaptam amit csak lehetett,orvosokhoz jártam(Előtte nagyon ritkán voltam beteg).Tavaly megint előjött a cystám, gyógyszert kaptam amitől felszívódott. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz,de múlt héten megint egy 70x60-as cystán látott(ami egy hónap alatt nőtt ekkorára). Kissé megijedtem,mert édesanyám mellrákos volt,amiben sajnos elhunyt így valószínű nekem is nagy esélyem van a rákos megbetegedésre. Mi a véleményetek? Ez lehet rosszindulatú? A menszeszem is késett 2 hetet és fáj is a hasam alja.
2015. febr. 23. 17:24
 1/7 anonim válasza:
Sajnálom ami veled történt. Nekem is volt petefészek cystám de nekem ki is vették az egyik petefészkem. Azóta voltak kisebb cystáim de azok felszívódtak. Nem kell mindjárt a legroszabra gondolni. De egy alapos nőgyógyászati kivizsgálás többet tudna erről mondani.
2015. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvosom,várjuk meg mi lesz a menszeszem után,de nagyon aggódom,hogy mi is folyik most le bennem azért gondoltam megkérdezem itt is. A menszeszem után persze visszamegyek (valószínű pénteken) és akkor többet tudunk mi is de addig úgy érzem egy világ omlott le bennem,rettentően rossz érzés tudni,hogy akármi lehet.
2015. febr. 23. 17:34
 3/7 anonim válasza:
Tudom hogy ilyenkor mindenki a legrosszabbra gondol...de próbálj meg megnyugodni és valami másra gondolni tudom nem könnyű de azzal hogy idegeskedsz rajta attól jobb nem lesz sajnos..ki kell várnod akkor míg vissza mész a nőgyógyászhoz mást nem tudsz tenni :( szurkolok hogy minden rendben legyen..
2015. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod,picit megnyugtattál,aranyos vagy! :)
2015. febr. 23. 18:41
 5/7 anonim válasza:
igazán nincs mit :) aztán írd meg hogy mit mondott a doki :)
2015. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andi1983 válasza:

Szia! :)

Ne idegeskedj ez miatt , Minden rendbe lesz, az orvosod aki azt mondta várjuk meg a mensest az azért van mert felszívódhat ha TÉNYLEG ezt mondta ( már miért is hazudnál) Akkor ez azt jelenti hogy Folyadékkal telt cisztád van ami nem rosszindulatú !! 15 napja vették ki az enyémet is Nyugi minden rendbe lesz :)

2015. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi lett a cystáddal? Hogy vagy azóta?
2019. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!