Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor vegyek melltartót...

Most akkor vegyek melltartót vagy ne?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok eddig csak kettőször jött meg a mesim.

És körübelül az első alkalom előtt egy fél éve kezdett el növekedni a mellem (lassan).

Már van akkor a hogy a blúzok alatt eléggé feltünően átlátszik és ez zavar.

Már az összes osztály társam hord melltartót csak én nem.

Volt olyan amikor azért gúnyoltak mert átlátszott.De ha meg vettem fel valami topp szerűséget akkor meg azzal csúfoltak hogy minek az nekem úgy sincs semmi mellem(ami nem igaz).

Egyszer anyum vett egy melltartót nekem de az már nyom.

Nemtudom hogy most érdemes lenne e venni egy ujjat.



#melltartó #melltartó méretek #az első melltartó
2015. febr. 26. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél,igen
2015. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha jól érzed magad melltartó nélkül,akkor ne vegyél fel!!Ne érdekeljen más véleménye, ők olyanok,te ilyen vagy és ez így van rendjén. Pottyantsál rájuk nagy ívben. Ha viszont melltartóval kényelmesebbek a napjaid,akkor hordjál. És ne érdekeljen más véleménye!!
2015. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vagy vegyèl olyan ruhàt amin nem làtszik àt.
2015. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél melltartót vagy topot màr nem vagy kislány,már 9-10 évesek is hordanak topot.Meg tesi órán is ciki lenne félpucéra vetkőzni az öltözőbe.
2015. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!