Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti is szoktatok nyáron...

Lányok ti is szoktatok nyáron bugyi nélkül aludni? Nem szoktatok benedvesedni? Én félek így aludni egy ideje mert bejön valaki + mi van ha nedves vagyok? :D elég ciki lenne. Normális az hogy minden éjszaka nedves vagyok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

Azt hallottam, hogy nem egészséges bufyiban aludni.

Egyébként azelőtt is nélküle aludtam.

2015. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Kis lány korom óta bugyi nélkül alszom nyáron,valamikor télen is.A lányaim is így alszanak.Nedvesedni mint mindenki szoktam.Ez nálunk nem ciki.Én nem szoktam azért mindennap nedves lenni,de a lányom (11) igen.
2015. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Egész évben bugyi nélkül alszom.
2015. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem igazán. Pici korom óta nagyon nehezen alszom el bugyi nélkül. Nemrég volt egy műtétem ami után több napig kórházban kellett lennem, akkor katéter miatt nem lehetett bugyit húzni. Az első éjjel rossz volt nagyon de második éjjel már egész tűrhető volt. Azóta hébe hóba bigyi nélkül alszok.


Amúgy ez a nedvesedés téma érdekes, mert, ha épp olyan hangulatban vagyok bármikor összejön, viszont ha bugyi nélkül alszok akkor rendszeresen beizzadok és már attól is "nedves" lesz nagyon.

18/l

2015. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

kb. 14 éves korom óta meztelenül alszok. Van egy csomag törlőkendő az éjjeli szekrényben a nedves esetekre.

Számomra így a legkényelmesebb az alvás.

2016. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nálam is gyakran előfordul, pedig nem tini vagyok. Reggelre nedves vagyok, így ébredek, az erős nedvesedés a peteérés idején van. Én szinte minden nap önkielégítek, bugyiban alszom, plusz a pizsi. Mivel erősen nedvesedek, így ha önkielégítek, a bugyiba teszek be tisztasági betétet, nem jó összekenni a pizsama nadrágot ilyenkor. Volt mikor nem figyeltem és ilyen megtörtént de szerencsére nem túl gyakran
2020. júl. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!