Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogadott szülésznő is...

A fogadott szülésznő is bejön, ha kell, az éjszaka közepén? Vagy ez hogy működik a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Ha akár egy napon keresztül vajúdom, akkor nyilván nincs velem mindig, de értesítik, ha itt az idő?
2009. dec. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen bejön. Azért van felfogadva. Ott van veled végig, max ha nagyon sokáig tart akkor elmegy ledőlni egy kicsit és átad valaki másnak.
2009. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én erre rákérdeztem a szülésznőnél akit választottam.

Azt mondta, hogy amint érzem itt az idő szólni kell neki.

És neki hamarabb be kell érnie a korházba mint neked, vagy max veled egyszerre. És majd ő szól a dokinak, mikor már szükség van rá.

Akár az éjszaka közepén. Azért fogadod fel!!

2009. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
OK, köszi. Majd csak január elején fogok vele először találkozni. Csak jó tudni, hogy mire számítsak. Nehéz lesz hamarabb beérnie, mint nekem, mert kb. 3 percre lakom a kórháztól :)
2009. dec. 7. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fogadtam és mindig mondta a terhesség vége fele, hogy őt hívjam elsőnek, a dokit majd ő értesíti a megfelelő időben. Akár éjjel, akár hétvége van! Persze úgy jött ki, hogy pont lejárt a munkaideje, ment volna haza... de legalább nem kellett visszajönnie (6 órát tartottam fel :) ) Most is őt fogom felkérni! És a pénzért sem tartotta a kezét!
2009. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!