Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Talán felfáztam vagy mitől...

Talán felfáztam vagy mitől van ez?

Figyelt kérdés

2hete megujjalt a barátom és rá párnapra égető szúró fájdalmat érzek ott lent mikor vizelek...

ez a fájdalom felhat egész a méhemig is...(állandoan nem csak vizeléskor)

tán felfáztam vagy pedig felsértett..?


2010. febr. 13. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen bakteriális fertőzésed lehet, vagy attól, mert nem volt tiszta a srác keze, vagy amiatt, hogy felfáztál, és elszaporodtak a bacik ott bent.

menj el nőgyógy

2010. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen bakteriális fertőzésed lehet, vagy attól, mert nem volt tiszta a srác keze, vagy amiatt, hogy felfáztál, és elszaporodtak a bacik ott bent.

menj el nőgyógyászhoz.

2010. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
...nőgyogyászon kivül más gyogyítási modszer?...:-s
2010. febr. 13. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Elkellene menned dokihoz mert ez házipatika szerektől nem fog elmúlni!Az egyik barátnőm pont így járt és egy elég csúnya ferőzése volt.Kapott kúpot és gyógyszert.Pár nap alatt rendeződött!Az orvosnak nem kell elmondani hogy szerinted hogy szedted össze csak a panaszodra lesz kíváncsi!!!!
2010. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Elkellene menned dokihoz mert ez házipatika szerektől nem fog elmúlni
2010. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!