Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először megyek nőgyógyászhoz....

Először megyek nőgyógyászhoz. Miket kell tudnom előtte, mi fog pontosan történni?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első nőgyógyászati vizsgálatom és kicsit tartok tőle. Pontosan mi fog történni a vizsgálat alatt? Fájdalmas? Hogy érdemes odamenni (kell-e előtte borotválnom pl)? Női vagy férfi orvost válasszak?

2015. márc. 2. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Mindenképpen női dokihoz menj, ha van rá mód. Annak hátránya biztosan nincs.

Semmiképpen se borotválj, az orvosok többsége egészségtalennek tartja a borotválást.

Mennyi idős vagy?

2015. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hosszú felsőbe menjél és ha szégyenlős vagy női orvost keres,ha van rá kereted akkor magán orvoshoz menj.Ha szűz vagy,először mêsz el,közöld vele,így figyelmesebb,óvatosabb lesz.Csak alul kell majd levetkőzni(nadrág,bugyi le,zokni maradhat).Magán orvosok interneten is feltűntetik a tarifákat és sokszor a vizsgálati eredményt postázzák.


A vizsgálat beszélgetéssel indul,az orvos kérdezget majd közli a vizsgálóàgyhoz fáradjon oda,ott levetkőzöl,majd az ágyra felfekszel,a lábtartókra teszed a lábad.Aznorvos először 1 ujjal a hüvelyedbe nyúl,a másik kezével a hasad nyomkodja,a méh fekvésétbtapintja ki,majd egy kacsa nevű eszközt a hüvelyedbe helyeznés mintát veszna hüvelyedből.


Ha youtube-on regisztrálsz 1 freemail címmel ahol nagykorúként szerepelsz akkor female vizsgálatok között találsz videókat ahol meg tudod nézni.

2015. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja tisztaságit vigyél magaddal,legyen a bugyidba,mert vizsgálat után picit vérezhetsz.De nem fáj a vizsgálat.
2015. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nikol2323 ***** válasza:

Én azt tudom neked tanácsolni hogy hosszabb pólóba vagy tunikába menj hiszen az öltözőfülkéből úgy mész az orvosi ágyra hogy alul már nincs rajtad se fehérnemű se nadrág.

Nem kell félned, nem kellemes érzés a vizsgálat de nem fáj.

Nekem férfi nőgyógyászom van sokkal normálisabban vizsgált meg mint mikor nő volt.

A borotválást illetően szerintem úgy menj ahogy neked jó, ez mindenkinek egyéni dolga.Nem fog szólni a doki, ha borotvált vagy de azért sem ha szőrös.A melleidet is meg fogja nézni a hónaljadtól kezdve áttapogatja hogy nincsenek e benne csomók vagy elváltozások.

2015. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem bizony szólt az orvos, hogy hova készültem így frissen borotválva?

Utána elmondta hogy ne tegyem ezt többet, ha csak nem akarok gyakori vendég lenni nála a nőgyógyászaton, mert nagyon nem egészséges ez.

Nem tudom hol laksz, de ha van mód rá, akkor keress női orvost, mert sokkal künnyebb csupaszkodni is és intimebb dolgokat megbeszélni is vele.

2015. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

- levetkőzöl, felülsz a vizsgálóra, lábakat szét - a doki megtapogat... felnyúl a hüvelybe és megtapogatja a nemi szerveket (méh, petefészek...), aztán kacsával tágít egy picit, benéz, hogy minden rendben-e, majd kenetet vesz egy pici, vékony pálca segítségével

- a végén pedig mellvizsgálatot is végez - elvileg, nekem mindig szólnom kell, mert különben leszrja

- a vizsgálat nem fáj - nem szabad, hogy fájjon -, max. kellemetlen lesz picit

- én egyszer voltam nőnél, hát, soha többet, az egy állat volt, azt hittem, fejbe rúgom, olyan durván nyúlt hozzám, aztán még le is bszott, hogy mit hisztizek

- borotváltan szoktam menni, és eddig még egy doki sem szólt miatta

2015. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írtam privátot. Ide akartam leírni, de nem engedte a karakterszám miatt. Ment privátban.
2015. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ és a tanácsokat, a privát üzeneteket is! Még nem választottam orvost, de női orvosra gondoltam első körben, aztán meglátom milyen tapasztalataim lesznek.
2015. márc. 4. 09:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, nem tudom hol laksz, de ha kell, akkor tudok esetleg küldeni női orvos ajánlásokat.
2015. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én magán női orvoshoz járok most és nála nincs külön vetkőző,de eddig ahol jártam nőgyógyásznál sehol sem volt vetkőző,így mindig felöltözve mentem aznorvos elé majd kis beszélgetés után szóltak hogy a vizsgáló àgyhoz fáradjak át és ott kellett alul levetkőznöm és ágyra felülni,lábakat a lábtartóra rakni.


És sosem volt mell vizsgálat vagy hüvelyi uh,az összes ismerősőmnél csak akkor van mell vizsgálat,ha te magad kéred!


Tehát nem feltétlenül lesz vetkőző az orvosnál főleg ha magán orvoshoz mész,így ha nincs vetkőző akkor felöltözve mêsz a doki elé.

Mell vizsgálat sem mindenhol van,ha mégis lenne akkor előbb az orvos megvizsgál alul,majd megvárja hogy alul felöltöz ês utána kér meg hogy felül vetkőzzés le.


Nekem bevált a női orvos ên alaposan utána néztem hogy milyen is az orvos,sőt mivel interneten volt fen kêpekkel a magánrendelés helye,az árak is így mindennek utána tudtam nézni.

2015. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!