Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim kehely. Valaki tud...

Intim kehely. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Olvastam már 2x is róla, de én inkább még gyűjtögetném az infókat. Az árát még 1x sem láttam. Valamelyikőtök esetleg használja már? Én szültem már, és hát na, eléggé tág lettem. Tudnátok segíteni?
2015. márc. 2. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én használom. Előtte 560 Ft/32 db áron vettem a tampont a Spar-ban, a kelhet ebay-ről rendeltem, kevesebb, mint egy ezresért. Elég erős vérzésem volt régebben, sok tampont használtam már csak paranoiából is, így két-három hónap alatt behozta az árát.

22 vagyok, nem szültem még, nem is fogok, de ismerek olyat, aki velem egykorú, már szült kettőt, és jó neki a kisebb méret, illetve olyat is, aki szintén velem egykorú, nem szült még, de állítása szerint kell neki a nagyobb, mert ő tág. A száraz tények viszont, hogy nem sokkal nagyobb a nagy, mint a kicsi :)

Itthonról 5000 é 15-20 000-ért is rendelhetsz, de szvsz tökéletesen megfelel 900 Ft-os ebay-es is, ugyanaz, csak nincs flancos dobozban :)

2015. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is szemezek vele, mert a tampontól mindig gombás leszek, akármilyen fertőtlenítővel is mosom a kezem. És maximum 2-3 óránként cserélni szoktam. A betétbe meg nem szeretek beleülni, ezért nagyon sűrűn kell cserélnem.

Még nem sikerült eldöntenem, hogy konkrétan melyiket vegyem, de mindenképpen veszek, és valószínűleg külföldről, mert azért az ára sem mindegy. :)

2015. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :) Akkor ezek szerint lehet máshonnan is rendelni?! Ezt nem tudtam...
2015. márc. 2. 21:20
 4/6 anonim válasza:

Csak hogy kellően összezavarjalak.

Nemcsak több méret létezik :)

Hanem többféle keménységű/lágyságú.

Többféle kihúzóka közül lehet választani.

És ha ez még nem lenne elég, akkor színekben is van eltérés :) Bár szerintem ez teljesen mellékes dolog.

Az árak pedig gyártónként változóak. Kis utánajárást igényel a dolog. :D

2015. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én kb. 3 napja olvastam róla,őszintén szólva,elég durvának tartottam,de végülis úgy döntöttem,hogy megrendelem.Ma meg is jött a menzeszem is és a kehely is,szóval épp most tesztelem :-) Az ára 8500,- volt.Én máshonnan nem rendelnék,mert ki tudja azokat ami sokkal olcsóbb,milyen anyagból csinálják,hogy valóban orvosi szilikon-e.Aztán ki tudja,lehet nincs különbség,de én ezt rendeltem(amúgy nem is tudtam,hogy máshonnan is lehet,eddig még nem is hallottam erről a kehelyről).Nekem elég brutálisnak tűnik,de hátha beválik,majd meglátom,meg hát úgy voltam vele,hogy másoknak úgy tűnik jó,szóval kipróbálom.A szárát amúgy neked kell méretre vágni.Én szültem már kettőt és 30 elmúltam,a nagyobbat vettem.
2015. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2015. márc. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!