Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasimmal csütörtökön lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal csütörtökön lesz a nagy nap 18 leszek, még szűz vagyok! Ő fog védekezni, én mivel tudnék ami vény nélküli? Ha van valami, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Mivel biztosra akarunk menni ezért azt találtuk ki,hogy úgye levetköztetjük egymást de rajtam alul marad, fehénrnemű szeretgetjük egymást egy kicsit neki feláll aztán felhuzzom neki és utána szedi le rólam a fehérneműt alulról!

Vélemény?


2008. jan. 27. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos,ahogy izgultok,és örülök neki,hogy mindenképpen biztosra akartok menni.De a felállás helyett az lenne a jó kezdőidőpont,amikor már te is ellazultál,mert hidd el nem rajta fog múlni.Sok nőtől hallom,hogy sokkal nehezebben lazul el,mint egy férfi,több simi és puszi kell neki.Vannak mindenféle hüvelykúpok,mondjuk én sosem próbáltam,de szerintem az óvszer elég lesz.Csak figyelj rá,hogy nem szakadjon ki,véletlenül se sértsétek meg körömmel.Esetleg vegyetek olyat,ami antispermicides,és az meggyilkolássza a spermákat.(Bnőm a lifestyles-ra esküszik.)Aztán,ha majd gyakrabban eljuttok az ágyig,akkor jobb lenne azért a tabi,de ez még ráér.
2008. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindenki ennyire vedekezne,kihalna az emberiség!Az első behatolasnal szerintem nem kell félni a teherbe esestol!A fiú nem is tudja betolni rendesen a péniszét!A lánynak meg még nem lesz orgazmusa!Szerintem a fiúnak még mindig nincsen gyermek nemzeshez szükséges egészséges,termékeny hím ivarsejtje!
2023. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!