Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen gyógyszert, tablettát...

Milyen gyógyszert, tablettát javasoltok, valamilyen vény nélküli antidepresszánst? 26 éves szűz vagyok, soha nem volt barátnőm, soha nem kaptam egy ölelést se egy lánytól, semmit, nagyon lehangol a dolog, megmérgezi az életem?

Figyelt kérdés
anyagilag, egzisztenciálisan, karrierben kinézetben nulla vagyok és totálisan lehangolódtam, a sok kudarc, visszautasítás miatt, sokat segítenétek ha valamilyen jó gyógyszert tudnátok javasolni, köszi

#depresszió #lehangoltság #szexuális kielégületlenség #beteljesítetlen vágyak
2014. febr. 19. 19:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és fiú vagyok, nem tudom ez mennyit számít, a lényeg h frusztrálnak a kielégítetlen vágyaim
2014. febr. 19. 19:35
 2/12 anonim válasza:

Ha rám hallgatsz,akkor ne szedjél ilyen szarokat,bármit is mondanak az okos orvosok,meg ami megy a reklámokba az kamu!

Szorongtam egy időben,ha nem volt bennem napi 3-4bogyó nem is éreztem magamat embernek,ráadásul totál elnyom.

2014. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Gyógyszert semmiképpen ne szedjél.Elnyom. Szerintem próbálkozz egy hivatásosnál. Még ha sokba is kerül. ennyi idősen már át kellett volna esned a dolgon. Meglátod az önbizalmad is megjön.
2014. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem javaslom a tablettát. Meg kell tanulnod együtt élni a helyzeteddel. Én sem kaptam még soha egy ölelést se lányoktól, pedig lassan 28 vagyok. Pedig nagyon vágyom rá, de a külsőm miatt egyszerűen lehetetlen...
2014. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó én meg nem akarom ezt elviselni, nem akarok piára se rászokni mert az segít pl elfelejteni a rosszat ezért gondoltam valami gyógyszerre,
2014. febr. 19. 19:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Napi 3x1 leszaromtablettát.
2014. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél punicilint kb 8-10eft/óra.
2014. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem hinném, hogy antidepresszánst lehet vény nélkül kapni, azt orvos írja fel.

Esetleg orbáncfű kivonatot szoktak ajánlani, azt lehet kapni a gyógyszertárakban.

De a gondjaidat azt sem fogja megoldani.

2014. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha valamelyikőtök csongrád megyében lakik, akkor lehet h tudok segíteni.Segíthetnék felszedni pár csajt.megkérdezhetem, hogy szerinted mi a legfőbb oka annak h szűz vagy?
2014. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Pl.: kinézet miért 0?
2014. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!