Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méheltávolítás után biztosan...

Méheltávolítás után biztosan mindenki elhízik?

Figyelt kérdés
Köszi

2015. márc. 9. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok :) nem.. szerencsére végül nem állt le a hormontermelésem, így gyógyszert se szedek.. még.. :) mert biztos eljön azaz idő is mint minden nő életében, hogy majd valahogy muszáj lesz elviselni a változókor tüneteket :) én szerencsés voltam, mert épp a betegségem előtt 1 évvel szültem, így van egy vér szerinti lányom, de mivel soha se egy gyereket szerettem volna, így most van egy kisöccse is akit örökbe fogadtunk :) őszintén mondom én soha nem éreztem hogy emiatt megállna az élet, hogy nem tudok többet szülni, vagy emiatt ne lennék nő... örökbe fogadás mindig is érdekelt már tini korom óta, így nálam nem volt kérdés ha testvért szeretnék belevágok-e :) imádom a fiamat is ugyanúgy mint a lányom, nincs különbség a kettő között. Libidóra úgy gondolom, talán nem a megfelelő férfi van melletted (ha épp van valaki), bár elhiszem, hogy csökken, de egy igazi férfi fel tudná lobbantani ;) jah és még egy pozitívum a méhkivétellel kapcsolatban: 15 éve nem menstruálok :D ami azért nem rossz dolog :) próbáld a pozitív oldalát nézni a dolgoknak és beszélj több orvossal is (ha esetleg még eddig nem tetted) keress sorstársakat akik esetleg tudnak neked ezzel a betegséggel kapcsolatban tanácsokat adni, ki tudja hátha tényleg valaki tudna valami okosat mondani :)
2015. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De jó :-), már hogy van saját gyerek, meg az is hogy örökbe fogadtál :-)!!!!


Köszi nagyon a tanácsokat, nagyon aranyos vagy!!!


Igazából a témában nagyon benne vagyok, keresztül-kasul olavsgatok külföldi szakirodalmat is, benne vagyok segítő csoportokban, sőt nekem is van segítő csoportom...nem is egy. És összeségében minden okés volt, odáig míg nem jött tömegével a stressz faktor...millió nagy változás egyszerre. Betegség a családban, párommal szakítottunk, munkaváltás...költözés, minden egyszerre :-).


Hogy ne unatkozzal...ezt érzem, hogy nagyon betett...ilyenkor minden nővésnek indul, aminek nem kéne...de talán tudok még valamit csinálni...próbálkozom mindenfélével. Van jó dokim is :-D, de hát ő műteni szeret...de legalább megtartó műtéteteket csinál :-).


Hát, nagyon köszi...remélem igazad van a libidót illetőne is :-D!!!!


KÖSZIIIIIIIIIII!!!!

:-)

<3

2015. márc. 11. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!