Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetnek nőgyógyászati problém...

Lehetnek nőgyógyászati problémáim, ha nincs is semmi panaszom?

Figyelt kérdés

18 évesen voltam utoljára nőgyógyászaton. rutin vizsgálatra mentem, semmi bajom nem volt. most is egészségesnek érzem magam, ettől függetlenül lehet, hogy van valami baj?


L26


2015. márc. 10. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2015. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
igen, lehet, sulyos is.
2015. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, h baj van
2015. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kezo86 válasza:

Nem minden nőgyógyászati problémának van sajnos tünete! A HPV például az elején tünetmentes, és ez okozhatja a méhnyakrákot, ha nem oltatod be magad ellene, vagy valami, és nem csak ezzel van így. "Nőknél a méhnyak mélyebben fekvő hámsejtjeiben telepszik meg, és a fertőzés akár hónapokig, évekig tünetmentes maradhat." ( [link]


Ajánlom, hogy keress fel egy nőgyógyászt egy rutinellenőrzésre, jobb félni, mint megijedni.:)

2015. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

De azért olyan ötévente érdemes lenne kontrollra menni

Rákszűrést megcsináltatni

2015. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Én is hat évig nem voltam (időhiány miatt), most

nemrég mentem kontrollra -

De nega volt a kenet

2015. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne bajod, ha nincs panaszod? Ha lenne rendellenes vérzésed, vagy valami külsőleg látható dolog, esetleg szokatlan folyás, akkor azt mondom lehet baj, de így nem lesz semmi probléma. Ezentúl viszont menj el minden évben a szűrésre.
2015. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Miért lenne bajod, ha nincs panaszod?"


Mert van egy par betegseg, ami az elejen nem okoz panaszt, ilyen a mehnyakrak is.

2015. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi,hogy írtatok.

majd elmegyek.valamikor.igazából már hónapok óta halasztom,mert az jut eszembe,hogy majd a nőgyógyász körberöhög,hogy minek mentem,ha nincs bajom.mert emlékszem anno is tök bunkó volt velem:(

2015. márc. 10. 16:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudsz magánhoz menni (meg hölgyhöz)

Én sem kedvelem a férfi nőgyógyik többségét

2015. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!