Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami jó házi módszer...

Van valami jó házi módszer hüvelyi fertőzés ellen? (nem gomba, hanem fertőzés)

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egy fokhagymagerezdet tekerj gézbe, s tedd fel, mint egy tampont, legyen lelógó rész. A fokhagyma antibiotikus hatású. És kamillás, vagy cickafarkas fürdő.
2010. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez beválik? és nem lehet ettől a fokhagymástól semmi bajom? mert eléggé furcsának tűnik.
2010. febr. 15. 14:59
 3/16 A kérdező kommentje:
és meddig legyen bent?
2010. febr. 15. 15:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs jo hazi modszer, irany az orvos, ne halogasd, mert csak rosszabb lesz.
2010. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

de, lehet bajod, mégnagyobb fertőzés.

emellett, ha sokáig van bent, vagy érzékenyebb vagy rá, akkor az egész tested fokhagymaszagú lehet.


inkább ücsörögjél vmi gyógyteába, és szórj bele sót is.

2010. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tehát a fokhagyma kilőve...a sós vízben való ücsörgéstől elmúlik?
2010. febr. 15. 15:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mi ez az irreális félelem a nőknék anőgyógyásztól.


Egy kezeletlen hüvelyi fertőzés okozhat alapesetben fájdalmas közösülést, súlyos esetben akár meddőséget is!

2010. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát ki tudja h elmúlik-e. de vannak akiknek segít a gyógyteában meg sósvízben ücsörgés.
2010. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jó ... akkor marad a nőgyógyász? :S .. :\ xd

14 éves vagyok amúgy. és eddig azt hittem h gomba, ezért elhasználtam 2 canseten combit is...de nem javultam, és ebből gondolom, hogy akkor ez másmilyen fertőzés...csak a nőgyógyász maradt igaz?:S

2010. febr. 15. 17:21
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy már kb. 3 éve van ijen sárgás-vagy fehéres, büdös folyásom.csak eddig nem tudtam h mitől van, és nem mertem mondani senkinek, mert nem akartam nőgyógyászhoz menni...ugye h mijen kis hülye voltam? -.-" :\
2010. febr. 15. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!