Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már másodszor jön elő candida...

Már másodszor jön elő candida fertőzés a babavárás alatt. A dokim írt canesten, meg 1 másik féle hüvelytablettát. Van valamilyen módszer, hogy megszabaduljak végre tőle? Vagy majd a szülés után foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
ez gombásodás ugye? mi mielőtt szexszelünk meg mossuk a pöcit. és azóta nincs gombásodásom. keresztányámnak meg azt mondta az orvos hogy mossák meg a pöcit és akkor nem lesz semmi baj.8 hetes kismami
2008. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A candida makacs dolog,kitartónak kell lenni.Nem tudom az orvosod mennyire akar gyszerezni,mert azért az sem jó, ha végig kezelve vagy, de az is igaz hogy így sem maradhatsz.Sztem ha ami előzőleg nem hatott, akkor a dokinak teljesen mást kéne írnia, és hosszabb kezelésben.Nekem régen volt, igaz akkor nem vártam babát, de akkor természetgyógyász tudott segíteni, a kencék nem váltak be.Remélem Te szerencsésebb leszel,sztem mindig panaszkodj a dokinak, amíg a megfelelő kezelést ki nem találja neked.
2008. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a gombásoás makacs dolog mint írták előtem is de biztos ennél erösebb gyógyszert nem írhaz a dokid a terhesség miatt esetleg kérdezz meg tőle hogy használhatsz -e irigálót mosakodásra lehet igy megelőzhetnéd én terhesség ellőt sokat voltam gyuladásal dokinál mig rátaláltam a dm-ben erre a pezsgötabletára és azal mosakodtam belülröl az irigálót egyszer kell megvenni és a pezsgötabi is eltart jó igeig nem drága de kérdezd meg a dokid én nem használhatom de nekem volt problémám barnáztam aterhességem elején és emiatt nem, lehet te használhatod
2008. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is másodszor jött elő a terhesség alatt.Először még 12hetes kor előtt.Én akkor használtam rá tejsavas irrigálást,és canesten krémet,betadint.Semmit nem segített.Nagyon szenvedtem vele,borzasztó kellemetlen volt.Amikor betöltöttem a 12 hetet használtam canesten hüvelytablettát,amitöl véreztem is.Nekem semmit nem használtak a házi praktikák,pl:fokhagymaevés,csak pamut fehérnemű,csak olaj és illatmentes túsfürdő,és kiiktattam az édességet,banánt,és egyéb gombát"tápláló"ételeket is.Na nekem mindez NEM segített.Végül a dokim írt Gynazol hüvelykrémet,amit 12 hetes kortól már lehet használni,és az mulasztotta el a 10!!héten át tartó gombámat.Ezt recept nélkül is lehet már kapni azt hiszem.
2008. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!