Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van, ha az endokrinológián...

Mi van, ha az endokrinológián se találnak semmit?

Figyelt kérdés
Tesztoszteron túltengésem van. Jártam nőgyógyásznál, ő tetőtől talpig átvizsgált, mindent rendben talált, írt fel fogamzásgátlót, semmit nem segített a problémáimon. Vizsgálták már a pajzsmirigyemet is, ne ez ügyben, de akkor már meg volt a tesztoszteron túltengésem, ott szintén minden rendben volt. Nemsokára megyek endokrinológushoz és félek, hogy ott is minden rendben lesz, nem nagyon tudnak már ott se mit vizsgálgatni. Akkor örökre pattanásos leszek és szép lassan ki fog hullani a hajam? Mert nagyon durván hullik.

2015. márc. 15. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint férfi biztosíthatlak, hogy rohadtul nem hullik a tesztoszterontól a haj. Ott neked más gondod lesz.
2015. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igenis, hogy hullik tőle a haj. Te férfi vagy én meg nő. Nyilván ha egy női szervezetben magas szinten van jelen a tesztoszteron problémákat okoz pl hajhullást.
2015. márc. 15. 21:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem jártál iskolába...
2015. márc. 15. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak megtalálják az okát. Miket nézett a nőgyógyász (milyen hormonokat)? Kortizolt néztek? 17-OH-progeszteront néztek? DHEAS-t néztek?
2015. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Progeszteront néztek. Az elvileg rendben van.
2015. márc. 16. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem progeszteront kérdeztem, hanem 17-OH-progezsteront. Nem ugyanaz a kettő, és nem is ugyanannak a vizsgálatára szolgál.
2015. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!