Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 êvesen nincs menstruäc...

17 êvesen nincs menstruäciom?

Figyelt kérdés

167 ês 49 kg vagyok.

Most töltöttem a 17.êvet.

Sajnos nincs rendes menstruâciom van hogy több honap akâr 1_ êv a kimaradâs.Szűz vagyok.Nődokinâl mêg nem voltam nagyon fêlek elmenni,mert attol fêlek valami komoly betegsêget talâlnak.Mi lehet a gond?


2015. márc. 16. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj sürgősen nőgyógyászhoz. Csak ő tud segíteni. Ha van valamilyen betegséged, és időben felfedezik nagyobb az esély a gyógyulásra. Ha azért nem mész mert attól félsz hogy találnak valamit, akkor az esetleges probléma gyógyítását is akadályozod.
2015. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van, hogy jobb ha minél hamarabb kiderül ha baj van, de azért ne ijesztgessük szegényt :) szerintem hormonproblémáid lehetnek, de emiatt is mindenképp el kell menni orvoshoz és megvizsgálni, hogy ha majd "nagy" leszel és babát szeretnél minden rendben legyen ,de legalább tudd az esélyeidet, vagy hogy mi kell ahhoz, hogy teherbe tudj esni, szóval tényleg mindenképp orvos, de ne izgulj, kétlem hogy komoly (halálos) betegség állna a háttérben majd írd meg mi volt!
2015. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak túl sovány vagy. Beszélhetsz először a háziorvosoddal is, ha úgy kényelmesebb, és ő majd tovább küld, ha úgy ítéli meg. Nekem például nagyon aranyos gyerekdokim volt, nő, és vele tudtam beszélgetni ilyen dolgokról.
2015. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Iskolaorvos vagy háziorvos.


Egy átlag nőgyógyász csak feleslegesen fogamzásgátlót írna ciklusrendezésre, holott az soha nem rendezi, ellenkezőleg: kikapcsolja a saját ciklust, és művit hoz létre.


Egyébként a legvalószínűbb az, amit a hármas ír: ha valakinek túl alacsony a testzsírszázaléka, egyszerűen leáll a ciklusa. Így védekezik ugyanis a szervezet, hogy nehogy nagyon leroncsolt állapotban essen teherbe az illető.

2015. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármi komolyabb bajod lenne. A testzsír arányra gondolnék én is.
2015. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő, kórosan soványan mégis mit vársz?!


Hízzál 5-6 kilót minimum és akkor menstruálni is fogsz majd!

2015. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Genetikailag vagyok sovâny de akkor felkeresek egy nőgyógyâszt.Köszönöm
2015. márc. 17. 06:59
 8/10 anonim ***** válasza:

NE nőgyógyászt! NEM rá tartozik!

Ha a háziorvost, iskolaorvost kihagynád, akkor ENDOKRINOLÓGUS!

2015. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért akarsz te nőgyógyászhoz menni ezzel??

Endokrinológushoz menj.

2015. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segîtsêgeket.

Felkeresek akkor endokrinologust ,ő milyen vizsgâlatokat vêgez?

2015. márc. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!