Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon halvány csík a terhessé...

Nagyon halvány csík a terhességi teszten. Negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy sokan feltesznek ilyeneket, de ma megcsináltam egy tesztet, mert már két hete enyhe hányingerem van és szédülök is sokszor, ráadásul a fejem is gyakran fáj, plusz amikor ebben a pát hétben megittam 2 pohárka bort (ettől sosem éreztem eddig semmit), ez a rosszullét csak fokozódott és ez többször is előjött. A menzeszem még nem maradt ki, de a tünetek miatt gondoltam ellenőrzöm. Nagyjából 5 perc után kezdett kijönni egy nagyon halvány kis csík, de nem tudom, hogy csak az én szemem káprázik, vagy tényleg ott van. Érdemes még egy tesztet megcsinálni, vagy felesleges, mert ez negatív? Köszönöm előre is a válaszokat!


Itt van pár kép a tesztről:

[link]


[link]


[link]



2015. márc. 23. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Halványan van valami, de ha biztos akarsz lenni akkor egy másik gyártótól is próbálj meg egy tesztet.
2015. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen az a biztos...de akkor azt legkorábban holnapután csinálhatom, ha megbízhatóbb eredményt szeretnék?
2015. márc. 23. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megbízhatóbb eredményt szeretnél, miért nem orvoshoz mész?
2015. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó az orvos még semmit nem látna max a pozi teszt utáni héten valamit de az sem biztos
2015. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező halvány pozi...
2015. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!