Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV 31 és 56-om is van, amint...

HPV 31 és 56-om is van, amint tegnap ez kiderült. Akkor most dupla esélyem van a méhnyakrákra?

Figyelt kérdés
Tudom 3 havonta szűrésre kell járni és megelőzhető a baj stb., de csak elméletben, ha két törzzsel is fertőzve vagyok, dupla valószínűséggel betegethetek le?
2015. márc. 24. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
HA mindkettő a magas kockázatú HPV,akkor szerintem igen, nagyobb az esély.
2015. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő magas kockázatú, sajnos. Köszönöm a válaszod!
2015. márc. 24. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,egyébként volt már P3-ad,hogy lekérték a HPV tipizálást? Mert amúgy nem szokták azt megnézni,ha nincs valami gyanús citológiai lelet. Egyébként biztos rengeteg nőnél vannak magas kockázatú virusok,csak nem derül ki,ha nem kérnek ilyen vizsgálatot. Úgyhogy attól,hogy jelen van a szervezetedben,még nem jelenti azt,hogy egyszer majd rákod lesz,legalábbis szerintem.
2015. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pár napja lettem 24 éves és n volt P3-am, csak másik orvoshoz mentem, csodálkoztam is rendesen, mikor szólt, hogy HPV-t is csinál. Talán láthatott valamit, szemölcsöt vagy bármit? Esetleg azért, mert tobb rákos is volt a családomban (nagymamám 2 testvére mellrákos, az ő nagyanyjuk méhnyakrákos, egyik fia vastagbélrákos)? Vagy mert PCOS-em van? Nem tudom..
2015. márc. 25. 15:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked mindenképp!
2015. márc. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!