Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt labor, azaz...

Menstruáció alatt labor, azaz lehet-e vizelet vizsgálatot végezni ezen időn belül?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom elküldött hormonvizsgálatra azt mondta,hogy a vért mindenféleképpen a menstruáció 3.napján vegyék le.A beutalón be x-elte,hogy milyen hormonokat nézzenek meg és be van x-elve a teljes vizelet is.A kérdésem,hogy akkor hogyan oldjam meg? Most akkor levetetem a vért és majd vizeletet meg akkor mikor elmúlik a vérzés? A doki nem mondta el még van időm,de jó lenne tudni,hogy hogyan működik ez.


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2015. márc. 25. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nalunk a kp laborban odaadod a laborkerot, kiadjak a vonalkodokat etikezzcimken es egy poharat.

Leveszik a vered, ellatjak a szuksges vonalkodokkal. Majd kimesz, es ha mar nem verzik pisilsz a poharba :D a lenyeg hogy az is azonositva legyen.

2015. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt pedig mindenkepp fel kell tuntetni, hogy menstrualsz, hiszen ha talalnak vert a vizeletben, es nem tudjak, hogy menzeszelsz, akkor ebbol tevwa diagnozis szulethet :D
2015. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Itt nálunk egy kémcsövet adnak amibe a vizeletet kell átönteni.Én nem szoktam ott leadnia vizeletet hanem aznap a reggeli középsugarasat szoktam felfogni és ott az SZTK-ba átöntöm a nevemmel ellátott kémcsőbe.


Csak az érdekelne,hogy hogyan intézzem el.Mert a vérvételt muszáj menszesz alatt.Csak az is nagy bajom,hogy időpontos a labor.... most hogy kérjek előre így időpontot??? :D Nehéz ügy ez az egész :/ Főleg itt nálunk,hogy minden időpontos.

2015. márc. 25. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Hormon vizsgalathoz nem fontos kozepaugaras, az bakterologiai vizsgalathoz szukseges.

Hat igy eleg necces akkor. A haziorvosnal azbasszisztens nem tudja esetleg levenni? Vagy a labort kell felhivni, hogy milyen jellegu a problema es biztosan adnak igy idopontot, hogy jo legyen. :)

2015. márc. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nehéz ügy eleve mert nem a városomba voltam dokinál hanem protekcióval egy másik városba,mert itt nálunk a nődoki is időpontos.Na nekem már egy hete fájt a derekam és nem vese.Ezért sürgősen így jutottam el orvoshoz.Plusz itt nálunk helybe a doki fele ennyit nem vizsgált meg,mint ott.Szóval lehet mehetek fel oda majd laborba csak az necces mert vagy 2 óra út. :/ Viszont holnap megyek az SZTK-ba rákérdezek,hogy tudja mi merre.Húúú de elegem van már ebből az orvoshoz járkálásból és,hogy minden ilyen bonyolult :(
2015. márc. 26. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Felteszel egy tampont, és úgy pisilsz, akkor nem lesz véres a cucc.
2015. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani :) és az eredmények is jók lettek hála az égnek semmi probléma nincsen :)
2015. ápr. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!