Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Terhesség? Sima "tavasz...

Mi ez? Terhesség? Sima "tavaszi késés"? Vagy talán a teától nem jön meg?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__67087.. annyit még hozzátennék h azóta nem csak a mellbimbóm érzékeny hanem az egész, de nem nagyon meg nem feszül.. (holnap teszt)
2015. márc. 26. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

A cickafark tea fitoösztrogén tartalmú, szóval meg tudja variálni a ciklust. Szerintem nekem is az kavarta meg a ciklusom. Ugyanúgy volt mint nálad, hogy úgy éreztem, meg kell jönnie, ittam a teát napokig... aztán elmúlt az egész. :D Azóta sem jött meg. Teszteltem: negatív. Bár nekem nem ez az első, hogy késik...

Stresszeltél/fogytál/túledzettél mostanában? Ezektől mind késhet/kimaradhat a ciklus.

2015. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Orulok h nem csak en jartam igy :P stressz pipa de az nem,nagyon szokta befolyasolni.. Na mindegy, a biztonsag kedveert ma teszt :)

Azt a hulye teat meg sztem elrakom egy idore :)))

2015. márc. 27. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
A cilus 16. napjától ne idd a Cickafark teát, mert fitoösztrogént tartalmaz. 10 dkg növény 1000 mg ösztrogénnek felel meg. A ciklus második felétől inkább a progeszteron dominál. Egyébként nem lesz ebből probléma, mert meg fog jönni. Nem hiszem, hogy nagy mennyiséget fogyasztottál volna belőle.
2015. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most teszteltem egy negativat, ugyhogy nem tudom mi van. 1-2bogre cickafark jol bezavar :)
2015. márc. 27. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne rágódj rajta, majd megjön. :) Nekem volt, hogy kimaradtak ciklusok, aztán ugyanúgy megjött később. Na meg lehet, hogy az egyik stresszidőszakot még "átvészeli" a menzesz, de egyszer végül csak érezteti a hatását. Meg fog jönni, csak relax. :)
2015. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi :) mindenesetre holnap teszek egy latogatast a dokinal, bar nem szivesen, mert multkor sikerult kifogjak egy vadallatot aki ugy nyitogatta a kacsat, hogy majdnem leestem a vizsgaloasztalrol ugy fajt :'D
2015. márc. 31. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!