Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha vesztek egy csomag tamlpont...

Ha vesztek egy csomag tamlpont/betétet az mennyi ideig nem fogy el?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 09:19
 1/8 anonim válasza:
Én a dm-be szoktam venni a tampont 64 darabosat,az elég vagy 2 hónapig.
2015. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
1 vagyok,ha nem tovább. :) nem szoktam figyelni h hány havonta veszek. a 16 db-os kicsi tamponok,az csak addig elég amig épp mesizek,vagy addig se. Változó.
2015. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

48 vagy 56 darabos tampont szoktam venni (O.B.), az bőven kitart menstruáció alatt (5 napos általában, az első két nap elég erős), és marad annyi jövő hónapra, hogy ha nem vennék időben újat, ne jöjjek zavarba, ha megjön.

Szóval lényegében havonta veszek egy dobozzal, de így mindig van itthon tartalék is.

2015. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam a mini tampon is ki szokta bírni az előírt maximális 8 órát, kivéve az első nap. Az utolsó napokon éjszakára nem is kell, a legeslegvégén pedig nappalra már egy tisztasági betét is elég. Így kb. 6-8 tampon meg 2-3 betét szokott kelleni összesen.
2015. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú, ez durva, hogy mások egy egész csomag tampont elhasználnak egy menstruáció alatt. Én egy nap kettőt szoktam általában, éjszakára meg betét, szóval kb úgy egy napra jut 2 tampon + 2 vagy 3 betét. Illetve a végén már nem használok tampont, csak betétet.
2015. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első három nap átlag 4 óránként cserélnem kell, az utolsó két nap 8 óránként elég...


32 db-osat szoktam venni, abból egy mensi alatt kb. 24 fogy el.

2015. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg Mirenám van, amellett olyan kevés a vérzés hogy a tisztasági betét elég, többéves tamponok vannak a fürdőszobaszekrényben :).
2015. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én betétet használok, de sajnos 2 csomag mindig elfogy+2-3 db éjszakai is, mivel az átlagban 6 napos ciklusom alatt mindig baromi sokat vérzek :-( szóval havonta mindig veszek 2 csomagot+egy tartalékot is.
2015. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!