Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A csaszarozas, vagy a termesze...

A csaszarozas, vagy a termeszetes szules a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnem tudni ,hogy melyik a kevesbe fajdalmas szules . Most szeretnenk a ferjemmel gyermeket vallalni ,csak a szulestol felek .Nagyon fajdalmas ? Mit ereztetek akkor amikor szultetek ?
2015. márc. 30. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

Az utolsó válaszod olyan volt, mint mikor a kövér lánynak mondják, hogy "de téged így szeretünk".

Ha nem érted, hogy ez miért sértő, akkor inkább hagyjuk.

2015. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%

Kedves 63%-os.

Úgy tűnik, hogy nem érted, itt most nem rólad van szó, hanem a kérdezőről.

"Most szeretnenk a ferjemmel gyermeket vallalni ,csak a szulestol felek "

Érted??..

Nem egy szerencsétlen nyomorult beteg emberről beszélünk, hanem egy egészségesről.

2015. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

Ma a császármetszés a trendi. De ez NEM szülés!


akkor kéretik kiemelni, hogy jaaaaa, de aki beteg, vagy valamiért úgy alakul, annál mégiscsak az.


vagy hogy gondoltad? nem tudom követni ezt a kacifántos logikát.

2015. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem a vitátokat?..

61% tényleg nem olvastad el a kérdező kérdését?

Ki beszél itt most beteg emberről, (rajtad kívűl), de akkor írj ki egy másik kérdést, ami majd arról fog szólni.

Addig meg koncentrálj a kérdésre adandó válaszra, ha lehetne.

2015. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

Jó, leírom.

Akár "szerencsétlen, nyomorult beteg" az ember, akár csak "divatból" császároztat, az igenis szülés. Mindkét esetben.

A másik válaszoló pedig úgy érzem, mindkét esetet lenézi, nem tartja igazi szülésnek, úgy érzi, mindenki csak meg akarja úszni a nehezét. Erre mondtam, hogy ott a lehetőség, ki lehet próbálni, milyen egy császár.

A kérdést is megértettem, arra is válaszoltam... remélem, így már érthető, hogy miért érzem sértőnek.

MINDEN CSÁSZÁR SZÜLÉS. És senkinek sincs joga azt mondani, hogy az nem igazi, meg nem is igazi szülés, a császározás okától függetlenül. Rengeteg nőt sért, köztük engem is.

2015. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%

"Nem egy szerencsétlen nyomorult beteg

emberről beszélünk, hanem egy

egészségesről."


Már miért lenne szerencsétlen nyomorult beteg akit császároznak? Lehet teljesen egészséges, egészséges babával csak épp esetleg rosszul van befordulva és így indokolt a császár.

2016. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!