Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éves rákszűrésen voltam, az...

Éves rákszűrésen voltam, az eredményem jó lett, P2, viszont azt is írják a leleten, hogy vegyes baktériumom van. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hogy ez normális, nem kell csinálnom vele semmit. Biztos ez...? Valakinek van vele tapasztalata?
2015. ápr. 1. 19:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál (ha ez valakinek nem esett volna le :) )
2015. ápr. 1. 19:34
 2/8 anonim válasza:
2015. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A bakteriális vaginosist azért nagyon fontos kezelni, mert - bár nem nemi úton terjedő betegségről van szó - a fertőzés felfelé terjedhet, méhnyálkahártya-gyulladást, illetve kismedence-gyulladást okozhat. Ha a bakteriális vaginózis terhesség alatt alakul ki, az azért jelent nagy problémát, mert a burok idő előtti megrepedését okozhatja, így fokozódik a koraszülés kockázata. A fertőzés kezelésére metronidazol tartalmú gyógyszert kell szednie a betegnek, valamint hüvelykrémet is kell alkalmaznia.


Részletek: [link]

2015. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, vegyes fertőzésed van,menj egy másik nődokihoz ,aki mondjuk hajlandó kenetet venni és rendesen kikezelni. Panaszod nincs? Folyás,égő,viszkető érzés? Fájdalom?
2015. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2015. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak folyásom van.

De nem értem, akkor az orvos miért nem mondta, hogy kell rá valami?? Miért mondta azt, hogy normális?? Hogy bízzak meg ezek után az orvosokban?

2015. ápr. 1. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Így...

Amúgy az orvosok véleménye is az, hogy vannak a nőgyógyászok és vannak az orvosok.

2015. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!