Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum szedése közben/ut...

Antibiotikum szedése közben/után nálam sajnos elég gyakori a hüvelygomba. Most antibiotikumot kell szednem egy hétig, hogy tudnám megelőzni, hogy ne kapjak mellé gombát is?

Figyelt kérdés
Normaflort iszom, de az nem hiszem, hogy erre is hat.
2010. jan. 27. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A colpo cleaner pont erre való. Nekem a nőgyógyászom javasolta.
2010. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én a gyógyszertári tejsavat használom, azzal szoktam irrigálni, csak sajna az sem mindig használ:(
2010. jan. 27. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Mire szedsz antibiotikumot?

Nem lehet más gyógyszerrel vagy gyógyhatású készitménnyel próbálkozni?

2010. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tüdőgyulladás. Az nem igazán úszható meg antibiotikum nélkül, pedig én is nagyon gyógyszerellenes vagyok.
2010. jan. 27. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
gynoflor huvelykup venyre kaphato, de a gyogyszertarban kapsz mas hasonlo vn gyogyszert is. Sztem ne hasznalj irrigalot, nekem sem a nögyogyaszom, se az urologus nem javasolta
2010. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok .Gyógyulj meg!
2010. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fungata kapszula(szájon át)csak két szem,ennyi a kezelés.
2010. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem az orvosom javasolta az irrigálást, megelőzésként és kezelésként is, benne pedig bízom, így ez nem kérdés.
2010. jan. 27. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is az orvos ajánlotta a colpo cleaner irrigáló tablettát, bevált. Csak meleg vízben felodod és máris használhatod. Bármelyik patikában, vény nélkül kapható.
2010. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Colpo Cleaner helyett használok patikában kapható tejsavat, amit szintén vízben kell higítani. A dokim szerint ez többet ér, mint ezek a műtabletták. EZek kívül nincs más ötlet? Mert ezt csinálom.
2010. jan. 27. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!