Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha felfáztam akkor milyen...

Ha felfáztam akkor milyen vizsgálatok szükségesek? Vagy ha nem megyek el orvoshoz hogyan tudnám kezelni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A bakteriális húgyhólyaghurutot szokták köznyelven felfázásnak hívni, magától nem gyógyul ki belőle az ember, max. enyhülnek a tünetek, de a fertőzés ott marad. Vizeletvizsgálat szükséges hozzá, azt kitenyésztik, megnézik, hogy milyen kórokozó okozta a gondot és arra célzott antibiotikumos kezelést adnak és ennyi.
2015. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Annyit kihagytam, hogy mindenképpen orvossal kell kikezeltetni, mert egy kezeletlen húgyúti fertőzés okozhat egy komolyabb gyulladást is, ami érintheti a vesét is és az nem csak, hogy fájdalmasabb, de komolyabb is!
2015. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !
2015. ápr. 4. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Te is rengeteget tehetsz a gyógyulásért, nem csak az orvos.


Rengeteg folyadékfogyasztás! Kamillatea. Ülőfürdőnek cickafark.

Ha másnapra nem enyhül, nem múlik, valóban érdemes az orvos, de nem minden esetben kell rögtön antibiotikumos kezelés.

2015. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Háziorvos, vigyél vizeletmintát magaddal.

Kapsz rá antibiotikumot. (hüvelyflóra helyreállítót ne felejts el használni!)

2015. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!