Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyha egy szexuális kontaktus...

Hogyha egy szexuális kontaktus révén csak a pénisz hegye ment be, az előváladék és az ondó mind úgy jott ki, hogy nem volt benne, esetleg pici előváladék lehetett a péniszen mikor belém ment?

Figyelt kérdés
Az aktus után rögtön alkohollal (met a helyszinen csak az volt) lefertőtlenitettem és megmostam, azután meg rögtön hazaérve (kb egy óra v kevesebb mint egy óra múlva) betadinnal kivűl jól lefertőtlenitettem és egy betadinos tampont helyeztem fel, mekkora a lehetőségem mind valamely fertőzésre, mind terheségre? Kérek komoly válaszokat, és főleg orvosokat...
2015. ápr. 5. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi esélyed van terhességre, hiszen elég 1 db hímivarsejt hozzá ami az előváladékban is ugyanúgy megvan. A fertőzés más kérdés hiszen az alkohollal és a betadinnal jó eséllyel kinyírtad a hüvelyed normál flóráját így most hajlamosabb vagy bármilyen fertőzésre.
2015. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés esély van a teherbeesésre.
2015. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha orvos válaszát várod menj orvoshoz. Az alkohol és a betadin is marhatja a hüvely nyálkahártyáját, ami ha kisebesedik könnyebben bejutnak rajta a fertőzések. Terhes és nemi beteg is lehetsz. Ha jól veszem ki a szavaidból vadidegennel dugattad meg magad.
2015. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük jobban a helyzetet mint te, nem tudunk konkrét választ írni.
2015. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek szexelsz gumi nelkul ha ennyire finnyaskodsz utanna hogy alkohollal fertotlenitesz:D Igenytelenebb vagy te szerintem mint a csavo...
2015. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudod, ha valami is bejutott , akkor teljesen felesleges volt az egész cécó. Tudniillik, ha csak egyszem spermium is bejutott, mire te kipucoltad magadat, az már régen bent jár , jóval beljebb, mint amit te elértél a nagy tisztogatással.
2015. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ilyenről sem hallottam még. :'D
2015. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Alkohollal nem mostam ki belül... csak kivul, betadint tettem belül. Hat ami az igénytelenségt illeti, szokásom szerint mindig használok óvszert, most viszont nem volt és erősködött, én meg valóban hülye voltam, hogy belementem. Nagy hiba volt. Ám ha jól tudom, betadintól nem sebesedek ki meg semmi ilyesmi, mert azzal amúgy is kezelnek hüvelyi fertőzéseket.
2015. ápr. 5. 16:19
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, hogy ez nagy hiba és felelőtlenség, de mire van ez az oldal? Azért kérdeztem itt. Azért köszönök minden hasznos választ.
2015. ápr. 5. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj.
2015. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!