Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet elkerülni az...

Hogyan lehet elkerülni az éjszakai szivárgást? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olyan rossz reggel arra ébredni, hogy foltos a lepedőm. De a legrosszabb az egészben, hogy lesz osztálykirándulás és tábor is később, hogy menjek, ha pont akkor jön meg? Utálnám, ha emiatt kéne itthon maradni,így is elég kellemetlen a folt, hát még idegen helyen, ahol el sem tudom tüntetni. :( (tampont még nem merek használni, 15 vagyok)...
2010. febr. 18. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használhatsz tampont is, se a korod nem kizáró ok, se az, ha még szüz vagy, csak a minivel célszerü kezdeni.

De lehet kimondottan éjjelre való betétet is kapni, csak az esetlég el tud csúszni.

2010. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! A betét nem csúszik el, és nem i telik meg, csak egyszerűen kifolyik hátul. :S A tampont egyszer próbáltam, de igazad van, meg kell próbálnom újra, ha más nem azért, mert edzés közben is ciki, ha a vékony nadrágon átüt a betét.... :) Bár olvastam, hogy éjszakára nem tanácsos.
2010. febr. 18. 22:10
 3/9 A kérdező kommentje:
mármint egyszer kipróbáltam és fájt (rosszul tettem fel), azért nem merem újra. valamiért lemaradt a mondatnak ez a fele
2010. febr. 18. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Én kb ilyen idös korom óta használtam éjjel is (40 éven keresztül) és soha nem volt vele bajom. (De ha csak az kiránduláson illetve táborba használod éjszaka - tehát nem minden alkalomma, akkot biztos, hogy nem lesz bajod töle)

A kisérletezéshez meg pár tipp: elöször is tudnod kell, hogy milyen irányban fut a hüvelyed - ezt a legkönnyebben úgy tudod meg, ha hanyatt fekszel az ágyban és a bekrémezett ujjadat megpróbálod lassan és óvatosan bedugni. Ha nem feszited meg magad, akkor nem fáj és érzed, hogy kicsit srégen hátrafelé kell haladni.

Ha már az irányt megtanultad, akkor próbáld ki a mini tampont ugyanigy fekve feltenni.

Csak ha már megy, akkor célszerü vagy guggolva, vagy - ami sokkal egyszerübb és kényelmesebb - a WC-n ülve.felrakni.

2010. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. febr. 18. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elözök vagyok: sok sikert, és ne idegeskedj, csak lazán.
2010. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pedig férfi vagyok!Nem ciki,természetes!Azt hogy kínlódsz vele megértem,de a tampont pont erre találták ki és a szüzességed sem emiatt fog elveszni:)

Barátnőim is jártak már így,semmi gond,ezzel kell éljél,mivel nő vagy.Bocs hogy beleszóltam!

2010. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves tegnap 22:37-es: köszi, hogy férfiként irtál, szerintem sok lánynak segit leküzdeni arossz érzést, ha hallja, hogy a férfiak is természetesnek veszik, hogy ilyen kisebb baleset elöfordul, én nem tartják undorítónak. (Sok nönek probléma, hogy mit szólnak a férfiak ehhez.)
2010. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyet értek 11:32-vel, köszönöm, hogy férfi létedre hozzászóltál, önbizalmat adott! Mindenkinek köszi a választ!
2010. febr. 20. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!