Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen egy nőgyógyászati...

Milyen egy nőgyógyászati vizsgálat? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
Kérlek irjátok le részletesen félek tőle! 15L

2015. ápr. 6. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Ezeregy ilyen kérdés volt már.

De google, beírod, hogy nőgyógyászati vizsgálat és máris ezer oldalt találsz, ahol minden pontosan le van írva.

2015. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj csak kellemetlen.


Bemész, köszönsz, elmondod mi a problèmàd amièrt felkerested. Megkèri hogy akkor vetkőzz le. Nadràgot, bugyit. (Cèlszerű szoknyàba /hosszú tunikàba menni mert akkor csak a harisnyàt meg a bugyit kell levenned a többit csak felhúzod kicsit)

Megkèr hogy feküdj fel a szèkbe, a làbaidnak 2 oldalt van egy-egy tàmasz oda kell raknod (gyakorlatilag terpeszben leszel ülve).

Gumikesztyűt húz, 2 ujjal megvizsgàl belül.

Meg valószínű kenetet vesz, egy hosszú valamivel (sosem mertem odanèzni)felnyúl a hüvelyedbe kèri hogy lazítsd el magad vegyèl nagy levegőt (kicsit most kellemetlen lesz de nem fàj) aztàn kèsz. Max. mèg ultrahangoz de ez nagyon ritka.

Öltözhetsz vissza. Ha kell valami gyógyszer felírja. Ennyi.


Ha szűz vagy, nem fog hüvelyi vizsgàlatot csinàlni. Lànyomat vègbèlen keresztül vizsgàlta ès hasi ultrahangozta.

2015. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsànat elírtam: terpeszben leszel fekve .... stb.
2015. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem ez orvostol fugg, legelsonek nohoz mentem, mikor felnyomta a kacsat azt hittem kiugrok a szekbol.. Utana mentem at ferfihoz.

A ferfiak gyengebbek.

2015. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mellvizsgálat az nem fájdalmas -
2015. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van panaszod?
2015. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképpen női orvoshoz menj első alkalommal, elötte sokkal könnyebb terpeszteni és az intim dolgokról beszélni is.

Semmiképpen sem durvábbak mint a férfiak, ez nem igaz általában, mint ahogy az anyukák sem durvábbak mint az apukák.

2015. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem fájdalmas, de nagyon függ az orvostól.

Ha kifogsz egy durvát, akkor fájhat kicsit, de messze a kibírhatósági határon belül van.

Nagyon jó ötletnek tartom a női orvost első esetben.

2015. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt a butaságot el ne hidd hogy a női orvosok durvábbak, mint a ffi kollegáik!

Az ellenkezőjét könnyebben el lehet képzelni, de ezt semmiképpen sem. Hiszen ha valakik, akkor ők aztán tudják maguk esetéből is, milyen érzés az amikor feldugják a kacsát!

2015. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!