Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen megnyugodnom,...

Valaki segítsen megnyugodnom, vagy tanácsot adni, mert nincs orvos, nem tudom mi tévő legyek? Gyógyszer mellett kétszer is megjött.

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy 5. levél Altforalle fog.gátlónál tartok.

Múlt hét vasárnap arra lettem figyelmes, hogy minden előjel nélkül megjött. De nem nagyon, és inkább barnás. Egész napra úgymond egy betét elég volt.

Ez el is tartott nekem péntekig. Akkor kellett bevennem már a placebo tablettát. Viszont tegnap este megjött megint. Ez már piros és a mennyisége meg jóval több. Reggelre át is áztam.

De ezek mellett a köldököm egy ideje szúrkál, és a mellem is hol fáj, hol nem. Mentem volna a héten dokihoz, de egész hetet végig kellett dolgozzam és nem értem oda. Holnap mindenképp megyek, de félek atól, amit mondani fog. Be fog utalni kórházba? Vagy mitől lehet ez?

Annyira félek :(


23/L


2015. ápr. 12. 08:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nos, hát én nem tudnám elképzelni azt a dolgot, hogy egy olyan emberrel osszam meg az ágyamat, akivel csak a jelen a fontos. Párommal azért már elég régóta együtt vagyunk ahhoz, hogy tudjuk, együtt szeretnénk még maradni nagyon nagyon sokáig :)
2015. ápr. 12. 11:52
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon becsülöm, nyilván nem áll szándékomban leszólni senkit de.. ez tűnik helyes értékrendnek, legalábbis számomra.


Mondjuk hogy manapság nem igazán ez a szemlélet az elterjedt, az lehet hogy alapvető problémákra világít rá..

2015. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sajna sokan inkább a bio élethez ragaszkodnak. Bio kaja, bio ital, bio sex....

De visszakanyarodva a fő témához, nagyon várom már, hogy holnap legyen és tudjak menni az orvosomhoz.

2015. ápr. 12. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!