Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a menstruációtól van?

Ez a menstruációtól van?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és 2-3 nappal ezelőtt mielőtt megjött volna úgy érzem hogy mindenki utál,úgy érzem utálnak és le vagyok nézve mert rossz tanuló vagyok,csendes és 2 éve nem valami jó visszaemlékezni rám..vagyis volt egy nagyon nem normális időszakom.

Sírok mindig emiatt és azért mert nem vagyok jó tanuló.Irigykedem tavaly milyen jó életem volt most meg..chh.Már az öngyilkosságon gondolkodtam :(

Pénteken amikor engem dobtak ki először a játékba tesin azt hittem az is azért van mert gyűlölnek,akibe szerelmes vagyok az se esik valami jól hogy pofándobott és nem kért elnézést+sose választ a csapatába..

Viccből azt mondta az egyik évfolyamtársam fiú vagyok azt is kmolyan vettem és még mindig rágódok rajta hogy mivan ha utál és csesztetni akar meg mindenki..

Kamaszkori depi,menstruációs depresszió vagy sima depresszió??:(

segítsetek :'( :(


2015. ápr. 12. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A menstruációtól is lehet, nekem mindig van tőle, de pár nap alatt elmúlik. Ha nem múlna el, akkor nem attól van.
2015. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja amúgy ma jött meg :/
2015. ápr. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!