Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma,2015-ben milyen lehetőségei...

Ma,2015-ben milyen lehetőségeim vannak erre itthon? Van egyáltalán?

Figyelt kérdés

Végleges fogamzásgátlást szeretnék. Nem indokolt egészségügyileg, így természetesen ki is fizetném, tudom, hogy nem támogatott.

Nincs gyerekem, és nem is szeretnék. Nem gondolom, hogy meg kellene magyaráznom, csak így döntöttem, emiatt szeretnék végleges megoldást. Nem múltam még el 35 éves, és nő vagyok.


2015. ápr. 13. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, semmilyen lehetőséged nincs, elgalábbis legálisan. Szerintem beszélj a nőgyógyászoddal, majd javasol valamit, ami még a leginkább megfelelő. Egyébként soha ne mondd, hogy soha, az emberek változnak, aztán már késő bánat ;)
2015. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
elkötik a petevezetékedet ha kéred.
2015. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es, nem így van, az feltételhez kötött: [link]
2015. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Ehez te még nagyon fiatal vagy,lehet most úgy gondolod hogy nem szeretnél gyermeket de lehet hogy egyszer akarsz maj és akkor már késő lesz.
2015. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a viszonylag hasznos választ, meg a nemhasznosakat (meg a privát üzenetet) is.

Nem rá-, illetve lebeszélést kértem, így teljesen feleslegesen koptatja a billentyűzetet az, aki ezt tette, vagy tervezi tenni. Majd én tudom, mi a jó nekem, nem kell a kampány, köszönöm.

Tárgyalni fogok az orvosommal mindenképp, de az elköttetésről kevés és egymásnak ellentmondó cikket találtam, gondoltam, megkérdezem itt, hátha van, aki okosabb nálam.

2015. ápr. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!